Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Białystok
Augustów
Suwałki
Łomża
Giżycko
Ełk
Mrągowo
Olsztyn
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na wspaniałe spotkania z językiem włoskim Online. Potrzebujesz poprawić stopnie w szkole, podnieść swój język na kolejny poziom, umieć zamówić coś do picia w barze za granicą, odważnie i płynnie porozmawiać o czymś podczas spotkań z obcokrajowcami lub po prostu cieszyć się spełnieniem marzenia o mówieniu po włosku? Zapraszam na ciekawe i wypełnione mówieniem, mówieniem i mówieniem lekcje. Moim celem jest tak obrobić i zmotywować ucznia, aby na przestrzeni kilku miesięcy do roku zrobić zaskakująco dużą zmianę w jakości Twojego języka. Zapraszam na lekcję próbną, zobaczysz jak to wygląda (lekcja jest płatna).

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Krzysztof
Sikorskiego 8a/5
68-200 Żary
NIP: 5771806318

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.