Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Łódź (Widzew +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka włoskiego zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jestem studentką trzeciego roku filologii włoskiej na Uniwersytecie łódzkim. W roku akademickim 2016/17 studiowałam na Uniwersytecie w Bari we Włoszech w ramach programu Erasmus.
Interesuje mnie kultura włoska, zwłaszcza literatura, kuchnia oraz wynajdowanie różnic pomiędzy regionami i miastami, regionem najbliższym mojemu sercu jest Puglia.
Na zajęciach stawiam raczej nacisk na mówienie, choć wszystko zależy od życzeń i potrzeb studentów.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek11:00 - 20:00
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.