Liliana Kowalska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Tanieccena do ustalenia

Liliana Kowalska

Opis ogłoszenia

Studentka Choreografii i technik tańca na łódzkiej Akademii Muzycznej, absolwentka Ośrodka edukacji baletowej i tańca współczesnego GRONEX,  mająca na swoim koncie liczne nagrody oraz udział w musicalu pt. "W rytmie nocy" w Tarnowskich Górach, zaprasza do zajęć tanecznych i taneczno-ruchowych zarówno cyklicznie jak i warsztatowo, grupowo i indywidualnie. Doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.