Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław

Lidiya

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Lidiya

O mnie

PIERWSZE PRÓBNE ZAJĘCIE 20zł/60 minWitam! Mam na imię Lidiya. Udzielę korepetycji z języka angielskiego od poziomu początkowego do zaawansowanego online. Zapraszam młodzież i dorosłych na indywidualne lekcje języka angielskiego. I have been teaching English for 20 years already. I am a Philologist, Teacher of English Language and Literature by diploma from the University. I have a huge experience in teaching students of different age and levels of English (from beginners to advanced) individually and in groups.Zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, co oznacza, że kładę szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności swobodnego posługiwania się językiem obcym w różnorodnych sytuacjach życiowych. Dlatego na lekcjach wykorzystuję różne technologie: podręczniki znanych wydawnictw (m. in. Cambridge University Press), słuchamy nagrań, oglądamy wideo.  

W sposób osobliwy ćwiczymy gramatykę oraz słownictwo.During my classes I use Communicative Approach in teaching English. I make my students speak the target language on different topics the whole lesson. In such way the students make progress and start to speak fluent English successfully.

I try to find an individual approach to every student. According to the language needs of the student, I create a program with appropriate Cambridge and Oxford textbooks, audio and video materials.

I would be glad to get acquainted with you soon!

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1992 - 06.1997
V.Stefanyk Precarpathian University.
Magister
Romano-Germanic Philology.
Kursy i szkolenia
01.1999
Certificate of completing a 50 hours course of Methodology of Teaching English at the first level
06.1999
Certificate of completing a 40 hours course of Methodology of Teaching English at a 3d and 4th level
01.2000
Certificate of completing a 120 hours course of Methodology of Teaching English at advanced level
03.2016
Teacher of the Highest Category
Doświadczenie
08.2003 - 12.2016
SBEDIF Ukrainian Canadian Business Center
08.2005 - 10.2016
S.Granat Financial Commercial Cooperative college

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Interesujące, różnorodne i efektywne lekcje angielskiego. Mnie zależy najbardziej na rozumieniu ze słuchu, gramatyce i oczywiście mówieniu, dlatego Lidiya organizuje tak zajęcia, aby znalazły się w nich wszystkie te elementy. Nasze dyskusje na konkretne tematy, powodują płynność mówienia i brak obaw podczas rozmowy z "nativem". Zawsze bardzo dobrze przygotowana, potrafi zachęcić i zmotywować do nauki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.