English with Lidia

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Regulice
Chrzanów
Alwernia
Bolęcin
Brodła
Krzeszowice
Kraków
Zabierzów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

• Witaj :D Bardzo mi miło, że postanowiłeś odwiedzić mój profil. :D

***Nowe zajęcia na uczczenie wiosny :D  "Charades"- (Kalambury), nauka poprzez zabawę :D. 
Bo nauka języka angielskiego to może być czysta przyjemność .
Serdecznie Zapraszam! :D Lidia

• Zawsze uczyłeś się jakiegoś innego języka obcego?
Pragniesz posiąść umiejętność posługiwania się Językiem Angielskim , ale nie wiesz jak zacząć?
• A może całe życie uczysz się Języka Angielskiego, znasz wszystkie zawiłości gramatyczne, a mimo to nadal czujesz blokadę w porozumiewaniu się?

• Potrafię Ci pomóc! :D

Oferuje różne poziomy nauczania od A1-C1 oraz Business English .
• Serdecznie Zapraszam :D

• Bardzo proszę o kontakt w godzinach otwarcia.
• Ze względu na charakter mojej pracy najłatwiej skontaktujesz się ze mną pisząc do mnie wiadomość.

Trwa rekrutacja do niewielkich, optymalnych Grup Osób Dorosłych :

1. Rozpoczynających swoją niezwykłą przygodę z Językiem Angielskim (A1-A2, grupy max. 3-4 osobowe)

2. Zajęcia konwersacyjne typu Panel dyskusyjny , na różnych poziomach zaawansowania A2, B1-B1+, B2-B2+, a także Business English , grupy 2-3 osobowe.

Zapisz się na pierwsze zajęcia i przekonaj się sam jak przyjemna może być nauka języka obcego poparta widocznymi efektami , oczywiście współmiernymi z Twoim zaangażowaniem .

• Oferuje zajęcia indywidualne , w duecie  lub w trio .

Każde zajęcia indywidualne, bez wyjątku są tworzone w sposób mocno spersonalizowany i nastawiony na indywidualne oczekiwania danej osoby.

Zajęcia budowane są na bieżąco, w miarę potrzeb i umiejętności uczestników moich zajęć.

To wszystko oznacza, że wypełniamy luki jakie pojawiają się w trakcie zajęć, natychmiast po ich odnalezieniu, co daje naprawdę wysoką skuteczność przyswajania wiedzy .

Przygotowuje do egzaminów oraz prowadzę z dojrzałym uczniem materiał szkolny na bieżąco, w zależności od oczekiwań ucznia i rodziców(od poziomu szkoły średniej.)

Proszę pamiętaj o tym, że Nie zajmuje się nauczaniem młodszych dzieci.

NAPISZ do mnie :D
Przedstaw swoje potrzeby językowe,
Gwarantuje , że dobiorę dla Ciebie taki styl nauki, by była to czysta przyjemność, z widocznymi, szybkimi efektami .

• Serdecznie pozdrawiam i gorąco zapraszam :D
• Mam możliwość wystawienia rachunku.

English with Lidia.
See you around and have a wonderful day.Lidia :D

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

English with Lidia
ul. Transportowa 4
32-566 Regulice
NIP: 6761730784

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Pani Lidia przygotowała mnie doskonale do egzaminu maturalnego oraz co wazniejsze do życia codziennego. W bardzo prosty sposób przekazała mi swoją wiedzę ❣ Panele dyskusyjne pomogły mi przełamać moja barierę językową i w dużym stopniu podszlifowały moje umiejętności. Lekcje zawsze przebiegają bezstresowo i dają mi dużo pozytywnej energii. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Lidią każdemu! ☺
Wynik z egzaminu ustnego mówi sam za siebie jak doskonale Pani uczy, 97% dziękuję.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Angielskiego uczę się od lat, dlatego mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że w kilka miesięcy nauki z Lidią zauważyłem większą poprawę niż we wcześniejszych latach nieskutecznej edukacji. Indywidualne podejście w połączeniu z pełnymi humoru, urozmaiconymi zajęciami, sprawiają, że każdy zaczyna zapamiętywać zarówno gramatykę jak i nowe, użyteczne zwroty i słówka. Największą zaletą jest możliwość konwersacji dzięki której nabieramy pewności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dodatkową zaletą zajęć jest możliwość współtworzenia ich poprzez liczne zadania i wyzwania, pojawiające się regularnie na fanpage. Polecam w 100%.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Jeśli szukacie lekcji angielskiego, które pozwolą Wam przełamać barierę językową to z czystym sumieniem polecam :) Lidia ma indywidualne podejście do ucznia, ogromną cierpliwość i poczucie humoru, który umila czas spędzony na nauce :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Angielskiego uczę się od zawsze, z marnym skutkiem i miałam wielu nauczycieli, więc mam porównanie i wiem jak trudno jest znaleźć kogoś kto będzie miał poza wiedzą również pojęcie jak uczyć. W końcu trafiłam na Lidkę i jestem bardzo zadowolona. Ma mnóstwo pomysłów, jest kreatywna i wie jak podejść do każdego z osobna.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Z całego serca polecam zajęcia prowadzone przez Lidię! Wszystko przystosowane do twoich potrzeb i możliwości. Możliwość nauki w grupie 2-3 osobowej co daje bardzo szybie efekty i pozwala z łatwością opanować swobodną komunikację. Dodatkowo, każdy z uczestników zajęć ma możliwość korzystania z zamkniętej grupy na Facebooku która jest skarbnicą wiedzy i miejscem usprawniającym naszą pracę.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Lekcje z Lidią to prawdziwa przyjemność. Duża dawka wiedzy w bardzo otwartej i pozytywnej atmosferze. Niespotykane nigdzie indziej zajęcia typu „panel dyskusyjny”, rewelacja! To jest właśnie to czego szukałam od dawna. Angielski skrojony pod moje potrzeby, rzetelny, kompetentny i przede wszystkim „żywy”, taki który przydaje się w codziennych sytuacjach, prywatnych czy zawodowych. Połączenie indywidualnych korepetycji z konwersacjami w 2/3 osobowych grupach na tym samym poziomie znajomosci języka. Szczerze polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego prowadzonych przez Panią Lidię. Naprawdę fachowe przygotowanie oraz profesjonalne prowadzenie zajęć z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Szczerze polecam!!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić naukę języka angielskiego u pani Lidii. Każde lekcje przebiegają bezstresowo, szybko i co ważne przyjemnie. Ostatnimi czasy pani Lidia jeszcze bardziej się przykłada do przygotowania zajęć więc jest duże urozmaicenie i brak monotonii.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Polecam naukę języka Angielskiego z Panią Lidią. Bardzo miła atmosfera, dobre przygotowanie do zajęć oraz indywidualny sposób nauki dostosowany do każdej osoby.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Nauka angielskiego z Lidią to czysta przyjemność. Zajęcia są prowadzone w niezwykle ciekawy sposób, nie można się nudzić . Materiał dostosowany jest do indywidualnych potrzeb ucznia. Przyjazna atmosfera zachęca do prowadzenia jak największej ilości rozmów w języku angielskim. A efekty nauki są widoczne bardzo szybko.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Pani Lidia jest najlepszą nauczycielką, którą do tej pory poznałam! Każda jej lekcja jest prowadzona w sposób spersonalizowany idealnie pod moje wymagania :) Zajęcia prowadzone są w niezwykle przyjaznej i ciepłej atmosferze - bez stresu :) Dzięki pomocy Pani Lidii dużo łatwiej przychodzi mi mówienie, czytanie jak i słuchanie w języku angielskim.
Nie zamieniłabym jej na żadnego innego korepetytora :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Jedyna ocena jaka moglam wystawic to 5 z duzym+!! Zajecia prowadzone w milej, luznej atmosferze sprawiaja, ze wiedza sama wchodzi do glowy! NA PEWNO nie poczujesz sie jak na sztywnych zajeciach szkolnych. Szczerze polecam!!!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Lidia jest najwspanialszą osoba jaka poznałam i z jaką miałam przyjemność uczyć się języka angielskiego moje przygotowania do matury trwały 6 m z tym ze miałam 7 lat przerwy od języka angielskiego
Nauka jest w przyjmej ciepłej atmosferze bardzo dużo materiałów dostawałam do domu i oczywiście zadania :D
Dzięki tym wszystkim zdalam maturę na 40% ustna i pisemną zawdzieczam jej kazda lekcje jest cudowna cierpliwa i naprawdę gorąco polecam właśnie te osobe ona działa cuda
Dziękuję Ci raz jeszcze :-*:-*

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Jedyny słuszny wybór !!!Nikt inny nie pobudzi Twojego umysłu do nauki języka angielskiego w tak szybki i subtelny sposób jak LIDIA !To jest fenomen w jak lekki , sposób przekazuje wiedzę . Po 3 miesiącach oceniam swoje umiejętności i zdobyta wiedzę na stopień w pełni komunikatywny ,co sprawdzam w praktyce ! Dziękuję !!! Wygrałam los na loterii !!!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Jeżeli szukasz korepetycji z j. angielskiego to tylko u Lidii ! :) Miła atmosfera, swoboda komunikacji ułatwiają przyswajanie wiedzy. Lekcje urozmaicone, dostosowane do potrzeb ucznia. Lidia potrafi nie tylko w genialny sposób przekazać wiedzę ale również wysłuchać naszych potrzeb, oczekiwań przez co każde zajęcia przynoszą oczekiwane rezultaty.
Serdecznie polecam !!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Pani Lidia jest otwartą i miłą osobą z bardzo dobrą umiejętnością przekazywania wiedzy. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób.
Gorąco polecam!!!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm i duża wiedza, miła atmosfera i poczucie humoru sprzyja szybkiemu przyswajaniu materiału, indywidualne podejście do ucznia i ciekawe sposoby nauczania

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Pani Lidia to bardzo sympatyczna osoba. Ciekawe materiały, dużo konwersacji na lekcji daje oczekiwane efekty:)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

ANIOŁ nie kobieta!! Pani Lidia pomogła mi osiągnąć wysokie wyniki na maturze. Lekcje mijają szybko i przyjemnie. Zawsze nie mogłam się doczekać kolejnej lekcji angielskiego:)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć, dzięki nowatorskim metodom nauczania dostosowanym do indywidualnych predyspozycji danej osoby osiąga się rewelacyjne wyniki w bardzo krótkim czasie. Przez wiele lat nauki w szkole nie nauczyłem się tyle co u Pani Lidii w ciągu kilku miesięcy. Nauka Angielskiego naprawdę może sprawiać przyjemność. Bardzo gorąco wszystkim polecam!!

avatar
luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Gorąco polecam panią Lidię jako korepetytorkę języka angielskiego. Z jej pomocą nauka idzie szybko. Na każde zajęcia przygotowuje materiały dostosowane dla każdego ucznia. Wprowadza bardzo miła atmosferę na każdej lekcji. Polecam:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

korepetytorka godna polecenia:) prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób, przekazuje materiały dostosowane do potrzeb ucznia, zajecia prowadzone sa w przemilej atmosferze oraz bez stresu:), godzina mija w mgnieniu oka;) to jest pierwsza osoba (a troche ich wczesniej bylo) dzieki ktorej coraz lepiej rozumiem angielski:) Polecam w 100%:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji. Zajęcia prowadzone były bez stresu, presji i w miłej atmosferze.Serdecznie polecam! :)

avatar
Szczęśliwa Maturzystka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Wybrałam panią Lidię z pośród wielu ogłoszeń i bardzo się cieszę . Nauka była naprawdę przyjemna i bezstresowa a pani Lidia posiada wręcz anielską cierpliwość do tłumaczenia zagadnień gramatycznych :D
Maturę oczywiście zdałam i to bardzo wysoko a od jesieni zaczynam moje wymarzone studia :D
Serdecznie dziękuje za przygotowanie mnie do egzaminu a wszystkim gorąco polecam !!!!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Miałam 3 miesiące aby rozgadac się w języku angielskim przed moim wyjazdem na staż w Nowym Jorku i nie wierzyłam, że to się uda w tak krótkim czasie biorąc pod uwagę jak długo nie używałam tego języka. Efekty mojej współpracy z Panią Lidią przeszły moje najszczersze oczekiwania. Z ręką na sercu mogę polecić korepetycje u Pani Lidii! !!

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego lub dobrze zdać jakikolwiek egzamin to gorąco polecam Panią Lidię! Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i potrafi w zrozumiały i łatwy dla ucznia sposób przedstawić materiał, który wydaje się nie do ogarnięcia. Ponadto zajęcia są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze
i nie musimy się stresować.

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Polecam Panią Lidię. Jest osobą miłą, otwartą, sympatyczną. Przygotowana do każdych zajęć. Pracuje się na ciekawych materiałach. Można bez stresu przełamać barierę językową i jeszcze dobrze się przy tym bawić. Gorąco polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Polecam korepetycje u Pani Lidii! Zajęcia odbywają się w milej atmosferze. Dzięki pani Lidii widzę u siebie duży progres w języku angielskim i pomogła mi przełamać barierę porozumiewania się. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, gdyż maturę zdałam z wysokim wynikiem :)

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Jeśli chcesz poprawić swój angielski to nic lepszego jak lekcje u Pani Lidii. 100 % zadowolenia . Kilka godzin korepetycji pozwoliło mi zdać egzamin ( a zaczynałem od zera ). POLECAM NA 1000 %

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Pani Lidia przygotowywała mnie do matury z ang, jestem właśnie po maturze i jestem bardzo zadowolona, ponieważ zdałam ją wysoko , a to wszystko dzięki wielkiej pomocy Pani Lidii :)
Jeśli macie problemy z angielskim to wybierzcie tego nauczyciela, a daję wam gwarancję, że się nie zawiedziecie i zdacie dobrze maturę czy inne egzaminy :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2015

Szczerze mogę polecić Panią Lidię :) Bardzo miła, sympatyczna. Rzetelny nauczyciel. Przygotowuje mnie do matury i daje z siebie 200%. Przygotowana do lekcji, przygotowuje ciekawe,dodatkowe materiały. Dopiero Ona pokazała mi jak nauka angielskiego może być przyjemna. Polecam wszystkim :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2015

Pani Lidia potrafi sprawić, źe korepetycje nie są obowiązkiem lecz prawdziwą przyjemnością.Lekcje prowadzi ciekawie.Zawsze jest przygotowana do lekcji.Znakomita atmosfera podczas lekcji.Polecam wszystkim serdecznie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Pani Lidia uczy rewelacyjne jest prawdziwym nauczycielem z pasją :)
Uczyła mnie jako jeszcze małego brzdąca w szkole podstawowej i wyniki w nauce uległy znacznej poprawie.
Następnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego którą zdałem na bardzo wysokim poziomie i jestem naprawdę zadowolony!
Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Korepetycje na najwyższym poziomie . Zawsze przygotowane materiały pomocnicze oraz plan nauki. Polecam szczególnie osobom przygotowującym się do egzaminów z języka angielskiego , mi bardzo pomogły korepetycje u Pani Lidii :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.