Lidia Dwornik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Konin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 / 60 min

Lidia Dwornik

Opis ogłoszenia

Studiowałam astronomię na wydziale Matematyki Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz fizykę na Uniwersytecie Gdańskim. Korepetycji udzielam od jedenastu lat.Uczę matematyki, fizyki, statystyki i innych przedmiotów ścisłych na niemal każdym poziomie edukacji. Pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych , opracowywaniu wyników pomiarów laboratoryjnych oraz opracowaniach statystycznych do prac licencjackich, magisterskich i doktoratów.Preferuję indywidualne podejście do każdego ucznia dostosowane do konkretnych potrzeb, problemów a także czasu jaki mamy do dyspozycji. Oferuję lekcje mające na celu nadrobienie zaległości, przygotowanie do konkretnych egzaminów (testy gimnazjalne, matura, egzaminy na studiach) ale i takie które mają poszerzyć wiedzę wymaganą w szkole o nowe, pominięte w programie nauczania zagadnienia.Moim celem jest nie tylko nauczanie przedmiotów ścisłych ale też przekonywanie ,że te „nie gryzą” a potrafią być fascynujące. Mam pasję i zarażam pasją.W ostatnich latach wszyscy moi uczniowie zdali maturę z matematyki (w tym rozszerzonej) oraz fizyki z wynikami powyżej średniej i (na ile to możliwe) bezstresowo.Wielu uczniów wspomagam przez ich cały okres edukacji. Od pierwszych trudniejszych zadań w szkole podstawowej, przez okresowe egzaminy, maturę aż po pomoc przy napisaniu pracy magisterskiej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Lidia Dwornik
Hiacyntowa 1, 9
62-510 Konin
NIP: 6652928748

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.