Ostatnia aktywność:
13 dni temu
Łódź

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Ciao a tutti!
Serdecznie polecam zajęcia z panią Agnieszką! Jest to osoba przesympatyczna, która potrafi zachęcić w ciekawy sposób do nauki. Bardzo konsekwentna, zawsze przygotowana, ale również wyrozumiała. Dzięki takim lekcjom nauka języka może być niezwykle interesująca :D

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Polecam serdecznie! Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć i do każdego podchodzi indywidualnie. Wymagająca, konsekwentna, ale co najważniejsze zajęcia są ciekawe i przebiegają w bardzo miłej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.