Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam indywidualnych zajęć plastycznych z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży. Najważniejsze w prowadzeniu zajęć z młodymi osobami jest zainspirowanie ich sztuką, otaczającym pięknem, a przede wszystkim umiejętnością wyrażania się artystycznie.
W zależności od wieku i predyspozycji ucznia dostosowuje poziom nauczania. Do każdego mam indywidualne podejście, tak aby zajęcia były inspirujące, ciekawe dla ucznia.Gwarantuje przyjazną i miłą atmosferę na zajęciach :)Zajęcia z dziećmi mogą obejmować (według preferencji) :- techniki rysowania: ołówkiem, węglem, kredkami.- malowanie farbami ( pejzaże, martwe natury i wiele innych

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.