Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Poznań (Poznań +6)
Przeźmierowo
Suchy Las
Swarzędz
Chyby
Bielsko-Biała
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski110 / 60 min

LERNEDO

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/54 opinie

Opis ogłoszenia

Korepetycje u ucznia lub u korepetytora.
Przygotowanie do matury.

W Centrum Edukacji LERNEDO pracują wyselekcjonowani korepetytorzy. Zarówno są to studenci jak i nauczyciele szkolni i akademiccy. Nasi korepetytorzy są zatrudnieni u nas na podstawie umowy, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. U nas można wybrać sobie nauczyciela, który będzie przez Was akceptowany pod każdym niemal względem.

Jako jedyni kompleksowo zajmujemy się problemami z nauką. Oferujemy korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych, języków obcych, pomagamy w nauce, pisaniu prac oraz zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi.

Oferujemy:
zajęcia indywidualne
zajęcia w grupach
korepetycje z przedmiotów szkolnych
korepetycje z języków obcych
pomoc w pisaniu prac i przygotowaniu prezentacji
zajęcia z języków obcych
kursy dla firm

Pokonując kolejne szczeble edukacji każdy napotyka na problemy związane z przyswojeniem całości wymaganego materiału. Często oznacza to konieczność korzystania z dodatkowych lekcji. Wybór pada wtedy na korepetytorów reklamujących się na ulicznych słupach oświetleniowych lub w prasie. Umawiając się jednak z takim "nauczycielem-amatorem" nigdy nie mamy pewności co do jakości świadczonych usług.

W Centrum Edukacji LERNEDO pracujący korepetytorzy są starannie selekcjonowani, dzięki czemu gwarantujemy wysoki standard w nauczaniu. Indywidualne podejście do ucznia umożliwia optymalny rozwój i pomaga rozwiązać problemy w szkole.
Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

LERNEDO
Poznań
60-748 POZNAŃ
NIP: 781-167-14-82

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
25 lipca 2019

Każdy ma prawo mieć roszczenia, nie Jesteście Panami tego świata! A sami wchodząc w polemikę z innymi wystawiacie sobie świadectwo.

LERNEDO

Pan nie jest i nie był nigdy naszym kursantem, a opinie na tym portalu dotyczą oferowanych usług. Zapraszamy na zajęcia do nas, wówczas będzie miał Pan pełny obraz świadczonych przez nas usług. Pozdrawiamy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę mają. Moje dzieci mają korepetycje w Lernedo z kilku przedmiotów i wszystkie nauczycielki są świetne. Zawsze na czas, zawsze dobrze tłumaczą. Polecam bardzo.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 października 2018

Żenada!!!Zadzwoniłam i poprosiłam o więcej informacji czy to jest w formie kursu..,czy prowadzą zajęcia studenci..? ,pan ,który odebrał wściekł się na zapytanie o studentach i rzucił słuchawka wcześniej zapraszając mnie do konkurencji!!! Mega nerwowy,nie powinien rozmawiać z potencjalnymi klientami bo jak było słychać wszystko od jego humoru zależy! Niewiarygodne ....

LERNEDO

Najwyraźniej zapomniała Pani z jaką kulturą osobistą i tonem z Pani strony, nasz pracownik musiał się zmierzyć.
Klientka, która nie wie o co pyta i czego potrzebuje. Chaotyczna i agresywna. Rzeczywiście została odesłana do konkurencji, ponieważ nasza firma swój oraz swoich pracowników czas poświęca na profesjonalne podejście do nauki i staramy się nie tracić czasu na potyczki słowne z roszczeniowymi klientami.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2013

Świetni korepetytorzy. Chodziłam na kilka zajec z roznych przedmiotow, i wszystko ekstra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.