Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań (Poznań +6)
Przeźmierowo
Suchy Las
Swarzędz
Chyby
Bielsko-Biała
Katowice
Faktura VAT

LERNEDO

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/54 opinie
Dla użytkownika LERNEDO

O mnie

Centrum Edukacji LERNEDO udziela korepetycji ze wszystkich przedmiotów szkolnych i języków obcych. Zajmujemy się także tłumaczeniami z większości języków obcych.

Dojeżdżamy do ucznia!

Prowadzimy zajęcia indywidualne jak i w małych grupach w Poznaniu oraz Bielsku-Białej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
25 lipca 2019

Każdy ma prawo mieć roszczenia, nie Jesteście Panami tego świata! A sami wchodząc w polemikę z innymi wystawiacie sobie świadectwo.

LERNEDO

Pan nie jest i nie był nigdy naszym kursantem, a opinie na tym portalu dotyczą oferowanych usług. Zapraszamy na zajęcia do nas, wówczas będzie miał Pan pełny obraz świadczonych przez nas usług. Pozdrawiamy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę mają. Moje dzieci mają korepetycje w Lernedo z kilku przedmiotów i wszystkie nauczycielki są świetne. Zawsze na czas, zawsze dobrze tłumaczą. Polecam bardzo.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 października 2018

Żenada!!!Zadzwoniłam i poprosiłam o więcej informacji czy to jest w formie kursu..,czy prowadzą zajęcia studenci..? ,pan ,który odebrał wściekł się na zapytanie o studentach i rzucił słuchawka wcześniej zapraszając mnie do konkurencji!!! Mega nerwowy,nie powinien rozmawiać z potencjalnymi klientami bo jak było słychać wszystko od jego humoru zależy! Niewiarygodne ....

LERNEDO

Najwyraźniej zapomniała Pani z jaką kulturą osobistą i tonem z Pani strony, nasz pracownik musiał się zmierzyć.
Klientka, która nie wie o co pyta i czego potrzebuje. Chaotyczna i agresywna. Rzeczywiście została odesłana do konkurencji, ponieważ nasza firma swój oraz swoich pracowników czas poświęca na profesjonalne podejście do nauki i staramy się nie tracić czasu na potyczki słowne z roszczeniowymi klientami.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2013

Świetni korepetytorzy. Chodziłam na kilka zajec z roznych przedmiotow, i wszystko ekstra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.