Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 80 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje gry na fortepianie w języku polskim jak i angielskim. Jestem kompozytorką i pianistką dlatego kładę duży nacisk na kreatywność podczas lekcji fortepianu oraz samodzielną improwizacje.Uczę każdego już od 5 roku życia. Lekcje z dojazdem lub u mnie w domu.Pozdrawiam serdecznie
I’m offering piano lesson in English. I am both composer and a pianist that’s why i put an emphasis on creativity on the lessons as well as improvisation. I am teaching anyone from 5 years old. Lessons are with access to your home or at my place.
Best wishesAgata

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 17:00
Wtorek16:00 - 17:00
Środa13:00 - 14:00
Czwartek12:00 - 16:00
Piątek14:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.