Magdalena Mika

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Ostrowiec Świętokrzyski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 50 / 60 min

Magdalena Mika

Opis ogłoszenia

Witam, od października 2015 zapraszam wszystkich zainteresowanych na korepetycje z j. Niemieckiego. Od 2007 roku uczęszczałam do szkoły w Niemczech gdzie z bardzo dobrymi wynikami ukończyłam szkołe średnią. Zdecydowałam się na tymczasowy powrót do Polski i korzystając z tej okazji oferuje chętnym, pomoc w nauce. Mam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z osobami dorosłymi, ktore uczęszczały w Niemczech na kursy językowe i potrzebowały pomocy w przygotowaniu się do certyfikatu (A1-C2), ale równie dobrze poradze sobie z dziećmi oraz młodzieżą, ponieważ do każdego ucznia podchodze indywidualnie.
Moi podopieczni dzięki bezstresowej atmosferze oraz prowadzonym w ciekawy sposób zajęciom odkryją, że nauka języka niemieckiego jednak może bawić a rodzice przekonają się, że wysoka ocena na świadectwie z „niemca” jest możliwa.

Oferuję:

  1. Przygotowania do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych
  2. Specjalizuję się również w prowadzeniu kursu skoncentrowanym na podstawowych zwrotach i komunikacji przed wyjazdem do pracy do Niemiec!
  3. Pomoc przy odrabianiu prac domowych, referatach, wypracowaniach..itp.

Zajęcia odbywają się u mnie w domu.

Posiadam również atrakcyjną ofertę skierowaną dla rodzeństw, małżeństw lub dwójki znajomych!!!

*Nauka w grupie dwuosobowej 30% taniej!
Cena: od 30-40zł/60min lub 50-60zł/90min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.