Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Centrum +5)

O mnie

Jestem native-speakerką z języka rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem Udzielam korepetycji na różnym poziomie nauczania już od 6 lat. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i z osobami starszymi. Certyfikat studiów podyplomowych w zakresie tłumaczenia prawniczego i sądowego - język rosyjski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 09.2013
Uniwersytet Jagielloński/Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Języka rosyjskiego zaczęłam się uczyć ze względu na duże zapotrzebowanie w pracy. Mimo, iż jestem już po 40-stce, mam własną rodzinę i nie mogę poświęcić zbyt dużo czasu, Pani Lena wszczepiła we mnie chęć nauki i miłość do tego języka. Naszą wspólną przygodę kontynuujemy już 2 rok, a szef w pracy widzi postępy:) bardzo dziękuję i gorąco polecam!!! Każdy wiek jest dobry i nie wolno się bać!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Bardzo dobra lektorka, godna polecenia, doświadczona, sympatyczna osoba. Nauka stała się dla mnie przyjemnością, a nie jedynie obowiązkiem! Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałam.
Polecam!!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Polecam! Korepetytorka na każde zajęcia przychodzi przygotowana i prowadzi je w ciekawy sposób. Ma odpowiednie podejście do ucznia. Potrafi tłumaczyć oraz przekazywać wiedzę. Dzięki tym zajeciom zdałam egzamin na poziomie B2.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2014

Polecam, przygotowujemy się razem do matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.