Piotr Zagroba

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Ursynów +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 60 min

Piotr Zagroba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/52 opinie

Opis ogłoszenia

Student na kierunku anglojęzycznym, z biegłą znajomością języka angielskiego.
Mam za sobą wieloletni pobyt w USA, ukończyłem tam szkołę z wyróżnieniem. Jestem absolwentem LO im. Batorego. Ukończyłem program Matury Międzynarodowej z rozszerzonym językiem angielskim zaliczonym na 6. Posiadam certyfikaty Cambridge: FCE, CAE, CPE. Studiuję kierunek anglojęzyczny. Mam 5-letnie doświadczenie pracy z dziećmi i dorosłymi. Przygotowuję do egzaminów potrzebnych do zdobycia certyfikatów Cambridge, IELTS, oraz do matury. Oferuję również zajęcia konwersacyjne.

Z dojazdem +5/10 zł, zależnie od odległości

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 kwietnia 2017

Lekcje przebiegały w nienaturalnie luźnej atmosferze. Pan Piotr nie przykładał się merytorycznie do prowadzonych zajęć. Panu Piotrowi nie zależało na przygotowaniu mnie do egzaminu, tylko na opróżnieniu mojego portfela. 60 zł to zdecydowanie za dużo jak na wyświetlenie 20sto minutowej bajki lub wyświetlenie testu, którego nawet nie raczył mi sprawdzić bądź wytłumaczyć jak poprawnie go wypełnić. Jestem zdegustowana faktem iż pomimo moich usilnych próśb przygotowania mnie do egzaminu z części gramatycznej, jedyne co 'powtórzyliśmy' to gimnazjalna wręcz odmiana czasowników nieregularnych. Pan Piotr dał mi kilka zadań zupełnie nieadekwatnych do poziomu opanowanego przeze mnie języka, nawet ich nie sprawdzając ani tym bardziej nie tłumacząc popełnianych przeze mnie błędów. Tłumaczenie się sesją jako powodem nieprzygotowania do praktycznie każdych zajęć jest co najmniej żałosne. Szczerze nie polecam, a Panu Piotrowi radzę większe przyłożenie się do dyskursu zajęć, niżeli na samym fakcie zarobienia pieniędzy.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2016

Mam zajęcia z Piotrem już od prawie roku, zawsze przebiegały one w bardzo towarzyskiej atmosferze, mój poziom j. angielskiego się znacznie poprawił, zarówno pod względem gramatyki jak i języka mówionego. Jestem w stanie wypowiedzieć się już właściwie bez problemów na wszystkie tematy z życia codziennego i nie tylko.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.