Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Faktura VAT

O mnie

Dominik Kobylarek - lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z neurologii, społecznik. Prezes Zarządu RÉSONNEZ® oraz Prezes Zarządu Fundacji Wspierającej Naukę im. Doktora Mariana Szulca. Urodził się w Poznaniu, gdzie w 2020 roku ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego. Trzykrotny zwycięzca konkursów prac naukowych. Odbył staże zagraniczne w Holandii oraz we Francji."Na przestrzeni kilku lat zostałem wykładowcą oraz autorem licznych projektów naukowych, które odbiły się szerokim echem w Polsce oraz w Europie. Poprzez Summer International Radiology Course, łączyłem środowiska medyczne w Polsce i na świecie. Miesiącem Radiologii Polskiej, Miesiącem Diagnostyki, Poznańską Szkołą Radiologii zapoczątkowałem największą serię spotkań radiologicznych w Polsce.Moją motywacją było zawsze pragnienie bycia tym pierwszym, który na wczesnym etapie rozpozna chorobę. Wczesna i trafna diagnoza pozwala bowiem włączyć wczesne i możliwie skuteczne leczenie, przyczyniając się do poprawy efektywności terapii. Swoje zainteresowania już na etapie studiów medycznych kierowałem w stronę diagnostyki obrazowej oraz neurologii.Z tej właśnie pasji w 2021 roku założyłem największy portal w Polsce poświęcony radiologii. Zostałem autorem publikacji naukowych poświęconych między innymi padaczce, chorobie Parkinsona oraz stwardnieniu rozsianemu. Za swój naukowy rozwój otrzymałem nagrodę Polskiej Akademii Nauk, a także zająłem drugie miejsce w plebiscycie Osobowość Roku w Kategorii Nauka. Za wkład w naukę i pracę społeczną, zostałem odznaczony w 2022 roku roku Medalem Młodego Pozytywisty przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego.Pozostając wierny idei i misji zdobywania wiedzy, doświadczenia, a także misji dzielenia się wiedzą, wyznaczam projekty, które zawsze są kontynuacją i przedłużeniem lekarskiej drogi."

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2020
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Doktor
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2022 - aktualnie
Specjalizacja z neurologii

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.