Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka35 / 60 min

Mateusz

Opis ogłoszenia

Oficjalnie odpalamy przygotowania od 6 sierpnia , czeka nas bardzo intensywny okres 281 dni przygotowań.

Jeżeli chcesz zacząć w późniejszym terminie to oczywiście skontaktuj się ze mną, na pewno się dogadamy.  

Przedstawię Ci formułę, która przez ostatnie lata sprawdziła się bombowo. Informatyka, jak i pokrewna do niej matematyka, nie wymaga pamięciówki, ale najważniejsza jest praca z zadaniami.  Kod, kod i jeszcze raz KOD . Aby uzyskać bardzo dobre rezultaty, takie rzeczy jak sortowania, wczytania plików, musisz dyktować o każdej porze dnia i nocy. Formuła zawiera około 80h pracy ze mną oraz około 250h pracy własnej z zadaniami. Dużo? No cóż, informatyka cieszy się powodzeniem nie tylko na rynku pracy, a także na uczelniach. Na Politechnice Warszawskiej było  [*17 *] osób chętnych na jedno miejsce na kierunku informatyka.

Wykłady - 1× 2h/tydzień. Raz w tygodniu spotykamy się na 2h, aby omawiać zagadnienia oraz rozwiązywać zadania. Najpierw omawiamy zagadnienia, później bierzmy na warsztat zadania, które rozwiązuje tłumacząc. Po każdej lekcji otrzymujesz materiały, do których możesz wrócić, jeżeli czegoś zapomnisz, oraz ogrom zadań do wykonania samodzielnie.

Uwaga: Wszystkie zadania domowe sprawdzam ! Jeśli mam jakieś uwagi, zostawiam odpowiedni komentarz. Wszystkie zielone (zaakceptowane) zadania dają pewność dobrego wyniku. Praca własna, jeszcze raz praca własna! Wszystkie zadania, materiały komunikacja, odbywa się przez dedykowaną platformę Learnly. W dniu rozpoczęcia kursu otrzymujesz tam dostęp, dzięki niej możemy sprawnie przesyłać między sobą materiały, a jak odpowiem/zaakceptuje zadanie, dostaniesz stosowne powiadomienie. 

Koszt kursu to 35zł/h, a więc 70zł za całe spotkanie. 

Zapraszam Cię o kontaktu, w celu uzyskania większej ilości informacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.