Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Wrocław

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Laura

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Lekcje z Laurą mam od kilku tygodni. Laura jest native speakerem języka hiszpańskiego, ale doskonale mówi po polsku, więc polecam ją osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim.
Przed Laurą miałem lekcje z kilkoma innymi nauczycielkami, ale po raz pierwszy jestem tak zadowolony. Laura prowadzi lekcje w formie konwersacji. Jest bardzo uważna - wychwytuje i poprawia wszystkie błędy, co gwarantuje ich stopniową eliminację, ale też autentycznie umie słuchać ucznia jako rozmówcę. To bardzo otwiera i motywuje go do rozmowy.
Co dla mnie osobiście ważne, konwersacje z Laurą są zawsze spontaniczne, naturalne i interesujące, ponieważ ma ona wszechstronne zainteresowania.
Podsumowując, uważność, wyczucie językowe, konsekwentna poprawa błędów oraz stwarzanie atmosfery zachęcającej do autentycznej, naturalnej rozmowy w języku hiszpańskim to największe atuty Laury, które sprawiają, że mogę polecić ją z przyjemnością.

Laura

Dziękuję Ci bardzo Krzysztofie za tak długą i pełną serdeczności opinię! Ogromnie się cieszę, że odbierasz moje lekcje w ten sposób :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.