Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań (Jeżyce)

O mnie

Cześć!

Jestem Włoszką z Toskanii mieszkającą i pracującą w Poznaniu.

Uczyłam się języków obcych i udzielałam prywatnych lekcji obcokrajowcom poszukującym wsparcia w nauce języka włoskiego, od podstawowego poziomu wiedzy po bardziej zaawansowane konwersacje.W Pizie ukończyłam kursy przygotowujące DITALS do nauczania języka włoskiego dla obcokrajowców oraz brałam udział w stażach prowadzonych w klasach o różnym poziomie zaawansowania.

Na podstawie Twoich potrzeb, czasu i oczekiwanych rezultatów możemy przedyskutować, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze.Cześć!

I’m an Italian girl from Tuscany living and working in Poznań.

I studied Foreign languages at university and gave private classes to foreign students looking for support learning Italian, from basic level of knowledge to more advanced conversation classes.

In Pisa I followed DITALS preparation courses for teaching Italian to foreigners and took part in the traineeship conducted in different knowledge level’s classes.

Based on your needs, time and wished results we can discuss which one could be the best classes solution for you.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 09.2016
Università di Pisa
Lingue e letterature straniere
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.