Laura Grosicka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentką UAM. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dla dzieci wiem że trzeba ich zainteresować i rozbudzić w nich pasje do nauki matematyki gdyż sam przedmiot stanowi duże wyzwanie dla dzieci.Zapraszam wszystkich przygotowujących się do egzaminów i klasówek. Uczniom chętnie pomogę odrobić prace domowe, nadrobić zaległości. Nauczę także matematyki od podstaw.
Gwarantuje interesujące lekcje w miłej atmosferze
-zajęcia dostosowane do poziomu zaawansowania ucznia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.