Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Tychy
Pszczyna
Bielsko-Biała
Miedźna
Goczałkowice-Zdrój
Oświęcim
Wola
Brzeszcze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Genetyka60 / 45 min

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z biologii na poziomie podstawowym i rozszerzonym, w zakres lekcji wchodzi również genetyka.

-absolwentka 1 roku medycyny
-dokładne TŁUMACZENIE zagadnień
-nauka myślenia pod KLUCZ
-lekcje także ONLINE!-bardzo wygodne (lub stacjonarnie)
-lekcje indywidualne lub w parach
Zapraszam na niezobowiązującą lekcję próbną, po której zdecydujesz, czy Ci się podoba mój sposób nauczania (lekcja próbna 20 min jest bezpłatna. Dłuższe są normalnie płatne)
Kładę spory nacisk na zrozumienie materiału, który dokładnie tłumaczę i nawiązuję do powiązanych tematów i zadań maturalnych - sucha wiedza to dopiero połowa sukcesu. Testy maturalne przerabiam np tematycznie po skończonym dziale. Staram się uczyć tzw myślenia pod klucz, które jest specyficzne.Z radością przekazuję kolejnym osobom swoją wiedzę, która umożliwiła mi dostanie się na medycynę.

Cennik za lekcje indywidualne:
Lekcja pojedyncza 60 zł (45 min) lub 80 zł (60 minut).
Lekcja podwójna 120 zł (90 min) lub 160 zł (120 minut).

Cena za lekcje w parach (podaję cenę od 1 osoby):
Lekcja pojedyncza 35 zł (45 min) lub 45 zł (60 minut).
Lekcja podwójna 70 zł (90 min) lub ewentualnie 90 zł (120 minut).

Wybierając lekcje online oszczędzamy czas na dojazd a nic nie tracimy - lekcja wygląda tak samo, a gdy chcę coś pokazać na schematach/rysunkach, udostępniam swój ekran, więc zachęcam również do tej opcji.
Lekcje stacjonarne odbywają się we Frydku między Pszczyną a Oświecimiem (około 15 minut od Pszczyny, 20 minut od Oświęcimia, miejscowości, z których dojazd zajmuje około 5-20 minut to: Miedźna, Wola, Gilowice, Góra, Międzyrzecze, Bojszowy i Bojszowy Nowe, Brzeszcze, Rudołtowice, Ćwiklice, Grzawa, Jankowice, Jawiszowice, Studzienice, Bieruń)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2010
Laureatka ogólnopolskich przesłuchań klas organów: I miejsce
05.2013
Matura z chemii zakres rozszerzony - wynik 87 %
05.2013
Matura z biologii zakres rozszerzony - wynik 82 %
05.2013
Matura z angielskiego zakres rozszerzony- wynik 96 %
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Na lekcjach panuje bardzo przyjazna atmosfera, poziom jest dostosowywany pod ucznia a sama Pani Laura potrafi w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia. Możliwość prowadzenia lekcji online i stacjonarnie również jest dużym plusem. Pół roku spędzone na tych korepetycjach pozwoliło mi napisać maturę z biologii na całkiem przyzwoity wynik z którego jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu :)

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Wszystko oceniam bardzo fajnie. Laura to na pewno osoba z którą da się dogadać i ustalić dogodne terminy :). Lekcje online to był strzał w 10 to czego potrzebowałem. Poprawiłem wyniki z biologi z 68 do 77 w rok co uważam za sukces (a kto wie może więcej bo jadę na wgląd pracy). Na zajęciach robimy sobie zadanka w przyjemnej atmosferze i można nawiązać super relacje.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Panią Laurę odnalazłam przypadkiem i uważam, że był to naprawdę szczęśliwy traf :) Jeżeli zależy Ci na poprawieniu umiejętności konstruowania odpowiednich odpowiedzi do zadań maturalnych, które są podstawą do osiągnięcia zadowalającego wyniku z matury, Pani Laura stanie na wysokości zadania i z pewnością tak jak i mi doskonale w tym pomoże. Dodatkowo świetnie wytłumaczy problematyczne zagadnienia i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Co istotne jest to osoba bardzo miła, empatyczna przy której nie wstydzimy się popełniać błędów, zadawać łatwych z pozoru oczywistych pytań :) Z czystym sercem polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Bardzo miła atmosfera, doskonałe przygotowanie do matury oraz pomoc w układaniu odpowiedzi do pytania.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Pani Lauro. Dziękuję za cenne uwagi z zakresu gry na organach. W przyszłości pozwolę sobie skorzystać z Pani wiedzy i doświadczenia.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Bardzo serdecznie polecam Panią Laurę. Lekcje prowadzone na wysokim poziomie zarówno z biologi jak i z pianina , bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Pani Laura jest bardzo profesjonalną osobą, tłumaczy każde zagadnienie bardzo dokładnie, uczy logicznego myślenia pod klucz i uważnego czytania zagadnień. Jestem bardzo zadowolona z nauki do matury pod okiem Pani Laury i polecam wszystkim maturzystom!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Świetne lekcje, nauka pod klucz, ale przede wszystkim pani Laura jest przemiła, zależy jej aby jak najlepiej nauczyć, zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy i bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia. Polecam cieplutko!! ❤️

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Dzięki korepetycjom udało się zrozumieć działy zaliczane do "czarnej magii". Następnie nauka układania odpowiedzi pod klucz i uważnego czytania :) Polecam zajęcia przyszłym maturzystom!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2019

Bardzo dobrze wytłumaczone zadania pod klucz. Kiedy miałam problem z danym działem, przerabiałyśmy go dokładnie żebym wszystko rozumiała. Zajęcia miałam w formie on-line i byłam bardzo zadowolona z tej formy. Pani jest bardzo sympatyczna i zawsze stara się pomóc :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
11 października 2019

Podzielę się moją opinią. Z myślą o dłuższej współpracy zdecydowałam się na lekcje online. Bez szału - włączony biologhelp i zrobiłam zadania z najstarszych matur gdzie nie było szczególnego nacisku na rozbudowanie zdań, generalnie były to zadania typu uzupełnij - po prostu równie dobrze mogłabym zrobić to sama więc straciłam czas i pieniądze. Nic z zadania domowego itd, podziękuję tej Pani.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Lekcje z Panią Laurą pomogły mi pisać pod klucz maturalny, dały mi lepszy obraz na nie do końca rozumiane wcześniej zagadnienia.
Sposób prowadzenia zajęć był bardzo dobry, jednocześnie zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Po tych korepetycjach osiągnąłem swój cel maturalny.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Laurę :) Ma ogromną wiedzę biologiczną i co najważniejsze świetnie uczy klucza maturalnego. Dodatkowo Pani Laura podnosi na duchu, motywuje oraz jest przesympatyczną osobą, co sprawia, że nauka biologii przestaje być straszna :) Żałuje, że znalazłam ogłoszenie tak późno. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Pani Laura sprawiła,że polubiła biologię jeszcze bardziej. Jest bardzo ciepłą , cierpliwą i kompetentną nauczycielką. Pomogła mi w rozwiązaniu mnóstwa arkuszy maturalnych, wytłumaczyła zawiłe mechanizmy i procesy biologiczne. To dzięki pomocy Pani Laury, mogła od razu po maturze dostać się na wymarzone studia- medycynę :)

avatar
Miriam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Korepetytorka konkretna i zaangażowana w to, co robi, zafascynowana muzyką, pracuje z pasją. Zajęcia w miłej atmosferze, wszystko tłumaczy dokładnie, krok po kroku, dzięki czemu uczy solidnie. Ma dużą wiedzę i umiejętności. Dodatkowo przesympatyczna osoba :) korzystałam i wręcz muszę polecić :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.