Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Gdańsk

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Inżynier nanotechnologii, absolwentka Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, a aktualnie studentka Wydziału Mechanicznego, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki, chemii i języka angielskiego. Gwarantuję spokojną i przyjazną atmosferę, a także solidne i cierpliwe podejście do ucznia. Posiadam trzyletnie doświadczenie w nauce na każdym poziomie (szkoła podstawowa - studia).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji z matematyki, fizyki oraz języka angielskiego od trzech lat, na poziomach od szkoły podstawowej do poziomu studiów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Pani Ola jest cudowną nauczycielką, o ciepłym i cierpliwym podejściu do ucznia. Jest bardzo sympatyczna, zawsze doskonale przygotowana. Nawet w sytuacji, kiedy córce w szkole zapowiedzieli kartkówkę na następny dzień, pani Ola zgodziła się przyjść dodatkowo przez co uratowała nas z opresji (a córka dostała piątkę!) :) Oceny znacznie się poprawiły, pani Ola jest skromna i zawsze można się z nią porozumieć. W porównaniu do innych ogłoszeń, pani Ola oferuje dobrą stawkę. Serdecznie polecam zajęcia!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

Bardzo polecam! Ola uczyła moją córkę fizyki. Ze średniej uczennicy nagle Hania stała się uczennicą piątkową, która chętnie chodziła na zajęcia. Ola jest cierpliwa i bardzo dobrze tłumaczy materiał. A dla rodziców bardzo dużym plusem jest to, że jest bardzo elastyczna i zawsze postara się dostosować. Lekcje z Olą to czysta przyjemność :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Pani Ola jest świetną nauczycielką. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć nawet z pozoru trudne tematy z fizyki i matematyki. Dzięki pan Oli 5 ze sprawdzianu już nie jest dla mnie szokiem :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.