Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Karol

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 11.2013
L'Ecole du Louvre
Magister
Master 2 professionnel "Le marché de l'art"
Kursy i szkolenia
01.2014
DALF C1 (Diplôme approfondi de langue française)
Doświadczenie
07.2016 - aktualnie
EKLEKTIKA Sp. z.o.o. (szkoła językowa)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Staś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Na zajęcia z Karolem zacząłem chodzić 2 lata temu. Moja znajomość języka francuskiego na tamtym etapie to umiejętność odmieniania najbardziej podstawowych czasowników i liczenia do dziesięciu. Chodziłem na zajęcia 2 razy w tygodniu z wielkim uśmiechem na ustach. Nauka od początku opierała się nie tylko na poznawaniu słówek i form gramatycznych, ale także na regularnym ćwiczeniu tych umiejętności w rozmowach, czy pracach domowych (które Karol zawsze opracowuje sam na bazie tego, co było na lekcji).
Kiedy ostatnio przyjechałem do Francji na studia, okazało się, że bez problemu wszystkie sprawy organizacyjne byłem w stanie załatwić w tym języku. Kontakt z rówieśnikami, czy wykłady też nie stanowią większej przeszkody.
Podsumowując, Karol jest najlepszym nauczycielem jakiego kiedykolwiek spotkałem i bez zastanowienia poleciłbym go każdemu, kto rzeczywiście chce się porządnie nauczyć języka francuskiego.

Fundacja Firma Dla Każdego

Dziękuje za miłe słowa,
praca z takim uczniem to czysta przyjemność,

Bonne chance à Bordeaux!

avatar
Stefania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Zdecydowanie polecam Pana Karola! Jego zaangażowanie i przygotowywanie materiałów dedykowanych danemu uczniowi szybko przekładają się na progres w nauce języka.

Fundacja Firma Dla Każdego

Merci.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Z Karolem szkolę moj jezyk francuski od ponad dwoch lat. Od samego poczatku zajecia z nim spelnialy moje oczekiwania, poniewaz bylam nastawiona na konwersacje i takowe odbywaja sie regularnie. Z czystm sumieniem moge polecic tego czlowieka :) a po takim dlugim czasie bardziej traktuje go jako dobrego kumpla, moge wiec stwierdzic, iz posiada on rozwiniete umiejetnosci w budowaniu relacji z drugiem czlowiekiem :)

Fundacja Firma Dla Każdego

Merci :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Rewelacyjny nauczyciel z indywidualnym podejściem do ucznia. Świetnie wyczuwa nastawienie ucznia i potrafi natychmiastowo wprowadzić program motywacyjny:) Jeszcze nie spotkałem lektora języka obcego potrafiącego w tak przystępny i przyjemny sposób przekazać wiedzę. Jestem bardzo zadowolony, nabyte umiejętności sprawdzają się w moich podróżach do Francji!

Fundacja Firma Dla Każdego

Dziękuje Paweł, zajęcia z Tobą to sama przyjemność :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2017

Świetna atmosfera i bardzo dobry kontakt nauczyciel-uczeń, dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb i poziomu ucznia. Dużo słownictwa codziennego. Nacisk na konwersacje i wymowę. Zawsze prace domowe - nieszablonowe ćwiczenia: słownictwo + gramatyka w jednym.
I do tego nauczyciel z poczuciem humoru... !!

Fundacja Firma Dla Każdego

Dziękuje Piotr, szczególnie za twoje prezentacje i pasję do Paryża, z których sam mogę się wiele nauczyć :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Pan Karol to najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wyobrazić. Bardzo zaangażowany, cierpliwy, z doskonałą umiejętnością przekazywania wiedzy. Zajęcia dopasowane są do potrzeb ucznia i bardzo praktyczne, a słownictwo i zwroty są wzięte z życia, a nie z książki. Rok temu zaczynałam naukę u Pana Karola na poziomie zero. W tej chwili jestem na B1, a że właśnie przeprowadziłam się do Francji, mam możliwość sprawdzić w rzeczywistości jak dobrym nauczycielem jest Pan Karol. Polecam wszystkim.

Fundacja Firma Dla Każdego

Dziękuje za tak miły komentarz, cieszę się, że mogłem pomóc; Bonne chance en France!

avatar
JJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Polecam Karola! Zajęcia są przyjemne, ciekawe i dopasowane do potrzeb ucznia.

Fundacja Firma Dla Każdego

Dziękuje za polecenie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Polecam zajęcia z Karolem, szczególnie tym którzy chcą szybko nauczyć się mówić. Ma bardzo indywidualne podejście do ucznia i potrafi świetnie motywować. Zajęcia są ciekawe a dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja (3 min od dworca centralnego).

Fundacja Firma Dla Każdego

Dziękuje, za pamięć i polecenie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.