Larisa Bugriy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Jestem tłumaczem języka francuskiego, posiadam kwalifikacje pedagogiczne, a także mam dwuletnie doświadczenie przebywania w Francji.
Zapraszam uczniów, studentów i dorosłych. Stosuję na lekcjach nowoczesne metody, robię akcent na słownictwie i konwersacjach.
Cena: 30zł/45min
Zajęcia mogą odbywać się na ul. Krakowskej. Także jest możliwość dojazdu do ucznia (+5zł dojazd na lewobrzeżu). Dni oraz godziny do ustalenia. Również zapraszam na lekcje przez Skype.

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Larisa Bugriy
Małkowskiego 30/1
70-304 Szczecin
NIP: 8522645059

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 kwietnia 2019

Nie chciałem tego robić, ale przestrzegam innych przed tą Panią. Niestety ale ta Pani nie szanuje innych ludzi pod kątem czasu.., przekłada terminy dotyczące ustaleń, kiedy człowiek chcę się dowiedzieć czegoś odnośnie korepetycji ciężko z informacjami. Jestem pewny, że następnym razem bym do tej osoby już ani nie zadzwonił, ani nie napisał w spawie możliwości korepetycji. :(

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.