Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Opole
Legnica
Jelenia Góra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
PS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 lipca 2019

Brak jakiegokolwiek kontaktu, brak zwrotu środków po niezrealizowaniu dwóch zadań z mechaniki analitycznej, nie piszcie do tego pana!

Łukasz

10 RAZY ODPISYWAŁEM NA SMS-Y, KILKA RAZY ODBIERAŁEM TELEFON, ZAPIS KONSULTACJI 2 RAZY WYSYŁAŁEM SAM I RAZ PROSIŁEM ZNAJOMEGO, POD MOJĄ NIEOBECNOŚĆ. BYŁEM KILKANAŚCIE DNI NA URLOPIE, ALE NIE BYŁO ANI MAILI ANI SMS-ÓW, ANI TELEFONU, ZE COŚ NIE TAK, ŻE NIE DOSZŁO JEDNAK NAWET ZA TRZECIM RAZEM.
TOCZY SIĘ ŻYCIE, NIE ŻYJĘ JEDNYM ZLECENIEM, jakoś pozostałe ponad 100 osób, którym pomagałem w ciągu roku nie skarżyło się prze minione miesiące.

avatar
U111
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 lipca 2019

Nie wysyła zadań pomimo opłacenia ich. Omijać jeśli nie chcecie stracić pieniedzy

Łukasz

Zero jakichkolwiek szczegółów, do których można się odnieść. Zapis każdych konsultacji został wysłany do użytkowników przed wyjazdem na kilkudniowy urlop. A w komentarzu KAŻDY użytkownik tego portalu może wpisać cokolwiek, taki urok tego portalu, stąd wartość komentarzy, tak pozytywnych ja i negatywnych, jest nikła.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.