Paulina Korek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łapczyca
Bochnia
Gdów

Opis ogłoszenia

Jestem młodą gitarzystką z kilkuletnim doświadczeniem w muzyce. Udzielam lekcji gry na gitarze od podstaw, również z wersją "dla opornych". Ze mna nauczysz sie grać największe hity letnch ognisk oraz twoje ulubione utwory :)  W kursie uwzględniam grę akordową jak i (zależnie od chęci ucznia) grę z tabulatur (melodia z nut). Zapraszam do kontaktu:

tel: 667513019

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.