Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia (Śródmieście)
Gdańsk
Sopot
Władysławowo
Rumia
Reda
Puck
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kursy językowe w centrum Gdyni lub online via Skype! Pomagamy ludziom nauczyć się angielskiego w taki sposób, aby mówili płynnie, pewnie i bezstresowo.
Lektorzy w Language Place to grupa najlepszych w swoim zawodzie, doświadczonych i przygotowanych metodycznie osób, prawdziwie zainteresowanych językiem, zorientowanych we współczesnych innowacyjnych metodach nauczania. Nasza kadra to osoby młode, kontaktowe, energiczne, lubiące swoją pracę. Nadają oni lekcjom dynamiki oraz stworzą przyjazną atmosferę. Zajęcia odbywają się w małych grupach.
Dla wielu kursantów niemałym zaskoczeniem jest fakt, że zajęcia nie opierają się tylko na podręczniku. Korzystamy z różnorodnych materiałów (m.in. podcasty-pliki audio, video, materiały audiowizualne, piosenki, fragmenty filmów, artykułów, konferencje, blogi, gry dydaktyczne).
W rezultacie nasi kursanci uczą się szybciej, przyjemniej i bardziej kompleksowo. Rozumienie ze słuchu i mówienie są dla nas priorytetem. Świadomi tego, że dla wielu osób komunikacja w obcym języku jest stresem, dlatego koncentrujemy się na wyeliminowaniu go, na niewymuszeniu mówienia oraz zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa. Pomaga nam to zwłaszcza w prowadzeniu zajęć z osobami, które nie wyniosły dobrych doświadczeń ze szkoły lub z tymi, które swoją przygodę z edukacją zakończyły już jakiś czas temu.
Organizujemy spotkania językowo-kulturowe. Jest to okazja do poszerzania stylu życia, kultury, geografii, kuchni, sztuki i zabytków miejsc, w których używa się danego języka oraz przede wszystkim świetnej zabawy.
Zapraszamy do Language Place, przyjaznej szkoły językowej, spełniającej najwyższe standardy nauczania. Language Place znajduje się w centrum Gdyni.
W naszej ofercie znajdą Państwo następujące kursy:
• Kursy dla dzieci 7-10 lat
• Kursy dla młodzieży 11-14 lat
• Kursy Maturalny
• Kursy Ogólnojęzykowe dla dorosłych:
- język angielski od podstaw
- poziom średnio-zaawansowany
- poziom zaawansowany
• Konwersacyjne
• Angielski dla turystów
• Kursy indywidualne lub w parach
Osoby spoza Trójmiasta zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lekcji online via SKYPE
Szczegółowe informacje wraz z cennikiem znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej languageplace. pl lub fan page’u na facebooku: Language Place Tricity . Zapraszamy serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.