Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa (Każda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 100 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia, które zmieniają się w zależności od ucznia, jego celów, podejścia, czasu i poziomu, ale niezmiennie zorientowane są na mowę, słuchanie i interakcję w języku angielskim. Niezależnie od poziomu czy wieku, zajęcia zwsze mają na celu usprawnić komunikacje.           
        W trakcie zajęć poświęcamy także dużo uwagii rozbudowywaniu słownika i nauce gramatyki, ale z silną orientacją na natychmiastową inkorporacje umiejętności w porozumiewnie się. Możliwie jak najwięcej z tych działów realizowanych jest w formie pracy domowej, podobnie jak czytanie i pisanie. Z zasady, co uczeń może opanować równolegle do zajęć, powinien robić w czasie ,,wolnym. Dodatkowo korzystamy z narzędzi, które pomagają i przyspieszają proces nauki, takich jak Quizlet, Google Classroom,YouGlish, rozmaite słuchowiska/TEDy/lektury.       
       Jestem psychologiem, diagnostą, szkolącym się psychoterapeutą. Daje mi to sporą przewagę w rozumieniu mechanizmów uczenia się, pamięci, motywacji i emocji, neurochemii i biologii, standardów efektywności uczenia się. Dobrze radzę sobie z osobami deklarującymi bariery językowe i obawy przed mówieniem. Rozumiem dysleksje, ADHD, spektrum autystyczne, trudności w nauce szkolnej, prawidła nauki dzieci adekwatne do etapu ich rozwoju.     
        Językowo jestem certyfikowana w brytyjskim angielskim. Ze względu na wczesne rozpoczęcie nauki mam poprawny akcent doceniany za granicą :) Lubię ten język i uważam, że jest bardzo podobny w konstrukcji do matematyki, więc jestem team lingwistyka matematyczna. Dzięki temu dążę do tego, by uczeń miał umiejętność samodzielnej nauki bez lektora lub z jego asystą, ale nie był uzależniony od jego obecności. To pozwala zabezpieczyć się przed przerwaniem progresu, gdy uczeń musi zrezygnować z zajęć. Nie ma potrzeby rezygnować z nauki języka, tylko dlatego, że nie ma się nauczyciela.          Dużo pracy i czasu wkładam w tworzenie zajęć, własnych materiałów, prac domowych, analizę procesu nauki danego ucznia, wyborze treści z książek, multimedów, mediów, aplikacji. Preferuję relację partnerską z otwartością na wspólną pracę w przypadku osób dorosłych. Cenię swoją pracę, pracę i czas swojego ucznia i zasoby jakie poświęca w konkretnym celu. Oczekuję wzajemności i uczestnictwa.

[Program_ramowy]            

     Osoby prezentujące poziom od B1 i nie mające do zaliczenia żadnego egzaminu, na zajęciach mogą trenować głównie (ale nie muszą wybierać tego trybu nauki) ekspresję w języku angielskim. Słuchamy razem audycji radiowych, programów, wywiadów, opowieści lub czytamy teksty/książki/lektury, a następnie prowadzimy rozmowy na wybrane tematy. Pozostałe kompetencje językowe (rozumienie tekstu czytanego, gramatyka, pisanie, częściowo słownictwo) są rozwijane samodzielnie w domu (prace domowe) i sprawdzane przez nauczyciela. Może być to osiągnięte częściowo, w zależnośi od motywacji i samodzielności. Przy trudniejszych zagadnieniach lub w przypadku wątpliwości pracujemy wspólnie na zajęciach.Osobiście też odbywają się zajecia z wymowy. Jest to tryb nauki przeznaczony dla osób o wysokiej sumienności i odpowiedniej ilości czasu :) Nic nie szkodzi, jeśli taką osobą nie jesteś. Możemy uczynić fuzję różnych metod i stworzyć wersje odpowiednią dla naszego konkretnego przypadku.

Zajęcia dla zajętych i/lub początkujących.         
       Osoby na poziomie początkującym i osoby o małej ilości czasu, sumienności lub po prostu takie, które wolą uczyć się wspólnie rozwijają wszystkie kompetencje językowe na zajęciach razem z nauczycielem. Zdobyte wiadomości utrwalają w domu korzystając z narzędzi przyjaznych krótkotrwałej nauce. W miarę możliwości ucznia, zajęcia skoncentrowane są na mówieniu i komunikacji w języku angielskim.        Część osób (np. nigdy nie uczące się języka, po długiej przerwie itd.) mogą początkowo prowadzić rozmowy w formie dialogów przydatnych w różnych sytuacjach. Z czasem dążymy do nauki swobodnej wypowiedzi.

Dodatkowo:
Przygotowanie do matury
Przygotownie do egzaminów językowych na uczelniach
Przygotowanie do egzaminów ESOL
Zajęcia dla dzieci wczesnoskolnych
Wymiana językowa (francuski, włoski, ,,dziwne języki")
Wymiana za umiejętności (nie wszystkie i nie zawsze - czas)
Zajęcia w niestandardowych godzinach
Zajęcia w malutkich grupach (4 osoby optimum)

Słówko o mnie i logistyka      

       Mam 9 letnie doświadczenie w nauczaniu oraz certyfikaty Cambridge ESOL do wglądu dla zainteresowanych. Współpracowałam z firmami m.in. tv4, Emtor, Procter and Gamble, GlaxoSmithKline.     
       Na zajęciach staram się wprowadzić ciepłą i swobodną atmosferę, wspierając swoich uczniów w nauce. Rozumiem, że są to zajęcia dodatkowe i staram się ułatwić uczniowi naukę stosując różne metody i narzędzia. Jednak wymagam zaangażowania i dojrzałości :)
      Na zajęcia zapraszam do siebie na Pragę Północ. Możemy też spotykać się w przestrzeniach biznesowych (w trakcie Twojego lunchu czy kawy, o poranku bliskoTwojej pracy lub po pracy), dojazd do ucznia też nie stanowi problemu. Zaznaczam, że cena jest uzależniona od odległości. Zupełnie nie chodzi o koszta, ale o czas. W zależności od tego ile czasu muszę poświęcić na dojazd z i do pracy, cena rośnie. Dlatego w takich sytuacjach optymalne są zajęcia dłuższe (1,5h lub 2×1h z 15 minutową przerwą). Nie możemy spotykać się w kawiarniach, restauracjach pełnych ludzi. Nie ma w nich warunków do nauki. Dojade do Marek, ale nie do Janek, if you know what I mean ;)

Finanse        
       Zajęcia odwoływane przez ucznia są płatne w tygodniu, w którym się odbywają. Jednak można je odrabiać w dogodnym dla ucznia i korepetytora raz w miesiącu. Jeżeli w miesiącu jest więcej, niż jedne zajęcia odwołane to są one odrabiane w postaci zrobienia materiałów wysyłanych uczniowi do pracy własnej dostępne w Klasie Google.       Zawsze zachęcam do stabilnych i regularnych spotkań ze względu na lepsze efekty nauki. Z reguły jestem elastyczna, więc można się ze mną dogadać. Jednak mam ograniczenia w formie spotkań i zobowiązań w stosunku do wszystkich moich klientów, nienegocjowalny czas potrzebny na przygotowanie się do pracy z Tobą i czas niezbędny na odpoczynek i rozwój :)

*Cena:
60 zł za 60 min do godziny 17 bez dojazdu lub w strefach biznesowych w okolicach mojej lokalizacji
70 zł za 60 min po 17
80 zł za 60 min po 19
+10 za 20min dojazdu do domu/pracy/okolice klienta.
+10 za +1 na zajęciach

Osoby, które znajdują się u mnie ze względu na polecenie otrzymują 3h (1 x miesiąc) bez konieczności płacenia. Podobny wyraz wdzięczności otrzymuje osoba polecająca.

Informacje dla firm i przedszkoli:
Zapraszam do kontaktu, jednak proszę o uszanowanie nienegocjowalności cennika i jego zmienności przy dojeździe. Wyjątek stanowi oferta zajęć zblokowanych z kilkoma grupami w tej samej lokalizacji. Nie pracuje z grupami powyżej 6 osób. Nie pracuję z grupami o niespójnych poziomach (A1w grupie z B1 jest nieakceptowalne). Mogę rozliczać się na fakturę i na podstawie umów. Jestem też otwarta na mniej lukratywne finansowo propozycje, jeśli są one…pasjonujące, ciekawe, nowe lub niestandardowe :)

Zachęcam do kontaktu i rozpoczęcia nauki.
Chętnie też odpowiem na ewentualne pytania.
Zapraszam.

Marta :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:59
Wtorek08:00 - 23:59
Środa08:00 - 23:59
Czwartek08:00 - 23:59
Piątek08:00 - 19:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 15:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Bardzo dobre i ciekawe lekcje. Miła atmosfera. Po trzech miesiącach nauki bez problemu rozpocząłem naukę na amerykańskiej uczelni (MIT).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Martą! Jest nie tylko bardzo dobrą nauczycielka, profesjonalną, przygotowaną do zajęć ale i miłą osobą.
Szczerze Ppolecam Jej lekcję!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2013

Pani przygotowywała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i powiem, że czuje się przygotowany:). Generalnie Pani solidnie przykłada się do nauczania angielskiego i w mojej ocenie dobrze zna ten język. Również poprawiając przesłane do niej zdania już po naszych lekcjach nie pobierała za to dodatkowej opłaty, co również oceniam pozytywnie. Myślę, że Pani jest warta polecenia innym osobom.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2013

Jestem zadowolona z lekcji i nauczycielki ;-) polecam, naprawdę warto!! Niska cena, dobra jakość :-)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2012

Jest profesjnolana w tym co robi, i do tego taka cena. Ja sam jestem bardzo zadwolny z tych lekcji i dlatego też zdałem mature a rok temu ledwo miałem 2 z angielskiego w liceum:P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.