Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Każda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 100 / 60 min

Marta Sz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Nietypowe formy spotkań.

W odpowiedzi na pojawiające się od czasu do czasu nieśmiałe pytania moich uczniów, wprowadzam eksperymentalnie nietypowe formy prowadzenia zajęć:

1. Od czasu do czasu przychodzi do mnie uczeń z prośbą o ,,jak najpóźniejsze spotkanie". W toku nauki okazuje się, że jest jedną z tych osób, która najwydajniej pracuje w nocy: cierpi na narkolepsje, ma spektrum autyzmu lub inne powody, które nie pozwalają jej korzystać z propozycji dostępnych w dzień. Dla takich osób otwieram (eksperymentalnie) zajęcia prowadzone w nocy. Możemy się spotkać o północy, o 1, o 2, o 3, jeśli wtedy jesteś w pełni sił.
Te zajęcia ze względu na mój wysiłek i oczekiwanie nieprzeciętnej elastyczności to 100 zł/60 min.

2. Grafik może być płynny i ustalany rano/ po południu/chaotyczny i pozornie zdezorganizowany. Dostarcze Ci ekwiwalenty zadań do uczynienia w domu, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz z niego wyjść, masz atak paniki lub nie chcesz o tym rozmawiać. Jednak obowiązują wszystkie zasady współpracy jakie znajdziesz poniżej.
Cena podobnie jak wyżej.

3. Zajęcia w grupach w co-workingowej przestrzeni. Tutaj warunkiem jest grupa max 5 osób o bardzo zbliżonych umiejętnościach i poziomie języka.
Tutaj cena to od 30 do 60 zł w zależności od godzin i lokalizacji, jaką wybierzemy z grupą.

Standardowe zajęcia

Serdecznie zapraszam na zajęcia, które zmieniają się w zależności od ucznia, jego celów, podejścia, czasu i poziomu, ale niezmiennie zorientowane są na mowę, słuchanie i interakcję w języku angielskim.       
      W trakcie zajęć poświęcamy także dużo uwagi rozbudowywaniu słownika i nauce gramatyki.Jednak możliwie jak najwięcej z tych działów realizowane jest w formie pracy domowej, podobnie jak czytanie i pisanie. Dodatkowo korzystamy z narzędzi, które pomagają i przyspieszają proces nauki, takich jak Quizlet, Google Classroom,YouGlish.

[Program]
       *  Zajęcia dla sumiennych i samodzielnych*
        Osoby prezentujące poziom od B1 i nie mające do zaliczenia żadnego egzaminu, na zajęciach mogą trenować głównie (ale nie muszą wybierać tego trybu nauki) ekspresję w języku angielskim. Słuchamy razem audycji radiowych, programów, wywiadów, opowieści lub czytamy teksty/książki/lektury, a następnie prowadzimy rozmowy na wybrane tematy. Pozostałe kompetencje językowe (rozumienie tekstu czytanego, gramatyka, pisanie, częściowo słownictwo) są rozwijane samodzielnie w domu (prace domowe) i sprawdzane przez nauczyciela. Przy trudniejszych zagadnieniach lub w przypadku wątpliwości pracujemy wspólnie na zajęciach. Jest to tryb nauki przeznaczony dla osób o wysokiej sumienności i odpowiedniej ilości czasu :)

Zajęcia dla zajętych i/lub początkujących
         Osoby na poziomie początkującym i osoby o małej ilości czasu, sumienności lub po prostu takie, które wolą uczyć się wspólnie rozwijają wszystkie kompetencje językowe na zajęciach razem z nauczycielem. Zdobyte wiadomości utrwalają w domu korzystając z narzędzi przyjaznych krótkotrwałej nauce. W miarę możliwości ucznia, zajęcia skoncentrowane są na mówieniu i komunikacji w języku angielskim. 
      Część osób (np. nigdy nie uczące się języka, po długiej przerwie itd.) mogą początkowo prowadzić rozmowy w formie dialogów przydatnych w różnych sytuacjach. Z czasem dążymy do nauki swobodnej wypowiedzi.

Słówko o mnie i logistyka
      Sama mam ponad 8-letnie doświadczenie w nauczaniu oraz certyfikaty Cambridge ESOL do wglądu dla zainteresowanych. Współpracowałam z firmami m.in. tv4, Emtor, P and G. Na zajęciach staram się wprowadzić ciepłą i swobodną atmosferę, wspierając swoich uczniów w nauce. Rozumiem, że są to zajęcia dodatkowe i staram się ułatwić uczniowi naukę stosując różne metody i narzędzia. Jednak wymagam zaangażowania i dojrzałości :) Na zajęcia zapraszam do siebie na Woli  (5min od  Kina Feminy, 7min od Arkadii). Dojazd jest możliwy.

Finanse
        Zajęcia odwoływane przez ucznia są płatne w tygodniu, w którym się odbywają. Jednak można je odrabiać w dogodnym dla ucznia i korepetytora terminie raz w miesiącu. Jeżeli w miesiącu jest więcej, niż jedne zajęcia odwołane to są one odrabiane w postaci zrobienia materiałów wysyłanych uczniowi do pracy własnej dostępne w Klasie Google. Zawsze zachęcam do stabilnych i regularnych spotkań ze względu na lepsze efekty nauki. Z reguły jestem elastyczna, więc można się ze mną dogadać.
[*Cena:
60 zł za 60 min do godziny 17
70 zł za 60 min po 17
80 zł z dojazdem*]

Zachęcam do kontaktu i rozpoczęcia nauki. Chętnie też odpowiem na ewentualne pytania.

Zapraszam.

Marta :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Bardzo dobre i ciekawe lekcje. Miła atmosfera. Po trzech miesiącach nauki bez problemu rozpocząłem naukę na amerykańskiej uczelni (MIT).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Martą! Jest nie tylko bardzo dobrą nauczycielka, profesjonalną, przygotowaną do zajęć ale i miłą osobą.
Szczerze Ppolecam Jej lekcję!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2013

Pani przygotowywała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i powiem, że czuje się przygotowany:). Generalnie Pani solidnie przykłada się do nauczania angielskiego i w mojej ocenie dobrze zna ten język. Również poprawiając przesłane do niej zdania już po naszych lekcjach nie pobierała za to dodatkowej opłaty, co również oceniam pozytywnie. Myślę, że Pani jest warta polecenia innym osobom.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2013

Jestem zadowolona z lekcji i nauczycielki ;-) polecam, naprawdę warto!! Niska cena, dobra jakość :-)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2012

Jest profesjnolana w tym co robi, i do tego taka cena. Ja sam jestem bardzo zadwolny z tych lekcji i dlatego też zdałem mature a rok temu ledwo miałem 2 z angielskiego w liceum:P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.