Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa (Każda)

O mnie

Magister Psychologii.

Posiadaczka certyfikatów ESOL.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Bardzo dobre i ciekawe lekcje. Miła atmosfera. Po trzech miesiącach nauki bez problemu rozpocząłem naukę na amerykańskiej uczelni (MIT).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Martą! Jest nie tylko bardzo dobrą nauczycielka, profesjonalną, przygotowaną do zajęć ale i miłą osobą.
Szczerze Ppolecam Jej lekcję!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2013

Pani przygotowywała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i powiem, że czuje się przygotowany:). Generalnie Pani solidnie przykłada się do nauczania angielskiego i w mojej ocenie dobrze zna ten język. Również poprawiając przesłane do niej zdania już po naszych lekcjach nie pobierała za to dodatkowej opłaty, co również oceniam pozytywnie. Myślę, że Pani jest warta polecenia innym osobom.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2013

Jestem zadowolona z lekcji i nauczycielki ;-) polecam, naprawdę warto!! Niska cena, dobra jakość :-)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2012

Jest profesjnolana w tym co robi, i do tego taka cena. Ja sam jestem bardzo zadwolny z tych lekcji i dlatego też zdałem mature a rok temu ledwo miałem 2 z angielskiego w liceum:P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.