Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 / 45 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Studentka filologii polskiej (studia II stopnia) udzieli korepetycji z języka polskiego uczniom gimnazjum (klasy 6-8 szkoły podstawowej) oraz licealistom (w tym gruntowne przygotowanie do matury). Jedna godzina korepetycji odpowiada 45 minutom godziny lekcyjnej w szkole i płatna jest 30 zł. Dwie godziny lekcyjne płatne są 50 zł. Zajęcia będą odbywać się w mieszkaniu na terenie Bydgoszczy. Nr telefonu: 665211740

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.