Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Telekomunikacja60 / 60 min

Mariusz

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Chciałbym zaoferować usługi dotyczące projektów sieci komputerowych opartych na różnych protokołach routingu dynamicznego takich jak (OSPFv2, OSPFv3, EIGRP, RIPv2) z dokładnymi opisami tych protokołów oraz analizą przedstawioną w narzędziu do przechwytywania ruchu Wireshark.
Projkety również będą opierać się o konfigurację warstwy L2 i powiązanymi z nią Vlanami oraz routingiem między Vlanami.

Swoje projekty opieram na doświadczniu zdobytym, prowadząc szkolenia z sieci komputerowych dla dużych korporacji oraz realizacji projektów dla Centrów Handlowych.

Zainteresownaych zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Mariusz
Wici 30
91-157 Łódź
NIP: 6010039834

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.