Krystian Kwiecień

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Oświęcim
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! :)
Nazywam się Krystian, jestem studentem drugiego roku studiów magisterskich na kierunku elektrotechnika, specjalizacja elektroenergetyk na Politechnice Krakowskiej. 
Oferuję korepentycje z zakresu podstaw elektrotechniki. Swoją pomoc kieruję do osób, które chcą zarówno nauczyć się jak i podszkolić w zakresie rozwiązywania zadań z elektrotechniki dla stanów nieustalonych oraz ustalonych, a także zasady rysowania wykresów wskazowych dla danych obwodów. 
Dokładne miejsce i czas zajęć ustalimy telefonicznie. 

Cena jest zależna od stopnia trudności (30-50 zł ). 

Dodatkowo, istnieje możliwość prowadzenia zajęć w grupach (maksymalnie 3 osoby). W takim przypadku cena za godzinę dla całej grupy wynosi od 80 do 120 złotych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.