Łukasz Wiśniewski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomoc na miejscu tylko we Wrocławiu.

Pomoc on-line dla osób z całej Polski:

Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Legnica, Jelenia Góra, Opole, Katowice, Gliwice, Chorzów, Świętochłowice, Częstochowa, Kraków, Rzeszów, Lublin 

Na pytania odpowiadam w rozmowie telefonicznej lub mailowo, proszę nie zadawać pytań w SMS-ach.
Pisząc wiadomości mailowe proszę umieszczać w temacie nazwę przedmiotu, numer telefonu do siebie a w treści maila dzień i godzinę spotkania.

Doświadczenie:

około dwieście tysięcy rozwiązanych zadań
około dwadzieścia tysięcy godzin (zegarowych) konsultacji ze studentami z kilkudziesięciu dziedzin inzynierii

elektrotechnika 1, 2, 3

teoria obwodów elektrycznych

elektryczność i magnetyzm

mechatronika

elektroenergetyka

miernictwo elektryczne

maszyny elektryczne

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 grudnia 2018

Czekałam tydzień na rozwiązanie dogadanego zadania. Przelew wysłany od razu i od tamtej pory zero odpowiedzi na wszystkie moje maile. Pan tłumaczy się że wyjechał na Boże Narodzenie, jednak od jego powrotu minęły już 2 dni, a odzewu brak. Zadzwoniłam do Pana, żeby się dowiedzieć kiedy dostanę to, za co zapłaciłam. Dostałam informację, że za wcześniej wystawioną negatywną opinię ani rozwiązania ani pieniędzy nie dostanę. Rozłączył się w połowie mojego słowa i od tamtej pory odrzuca połączenia. W jednym się zgodzę, każdy może tu napisać cokolwiek, niczym w bajkach. Dokładnie to napisał Pan w odpowiedzi na mój wcześniejszy komentarz. Zdecydowanie uważać na takiego oszusta.

Łukasz Wiśniewski

Zapytałem dlaczego nigdy wcześniej nie dzwoniła tylko roztrwoniła 30 - 40 godzin na mailowanie, to mi odpowiedziała: "Nie dzwoniłam bo pisałam maile". Taka "bystra". Nie miała kłopotu z kłamaniem, że nie odpisywałem na maile które mi w święta wysyłała, po prostu sama sobie wymyśliła przyczynę a teraz łamie regulamin zakładając sobie jeszcze jedno konto, żeby móc wystawić kolejny negatywny komentarz (jedna osoba może wystawić jeden komentarz, ale tę osobę takie rzeczy przerastają, wszystko ją zdaje się przerastać, inni w 9 na 10 przypadków potrafią odpowiednio prowadzić sprawy, wiedzą, że nie można się zgłaszać w ostatniej chwili i dokonywać przelewu tak późno, że się zaksięguje za późno). I tak może jeszcze z 10 albo 20 komentarzy wystawi do tej samej sprawy ? I uważa czytających za kretynów. Nie umiała wyjaśnić dlaczego nigdy nie zadzwoniła, w zamian usłyszałem coś na kształt bredni. Kontakt podjęty został 22 grudnia, między kolejnymi mailami mijało po 7 - 12 godzin, czas uciekał, dzięki niedbałości owej osoby, konsultacje miały się odbyć 23-ego grudnia, i WTEDY zarezerwowałem na nie czas, miałem go na te konsultacje, ale nie wpłynęły na czas pieniądze (ani 22-ego ani 23-ego do najpóźniej 11-ej przed południem), wczesnym wieczorem wyjechałem po prostu na święta do rodziny, nie sprawdzałem maili i nie zajmowałem się pracą (wróciłem 28-ego grudnia w środku nocy). To zrozumiałe nawet dla dziecka, ale nie dla tej osoby. Nic nie rozumie, niczego nie potrafi zrobić jak należy ale za to świetna jest w próbach obarczenia skutkami swoich działań wszystkich innych.
Czekam na zwrot mojego czasu, bo ta osoba nie jest mi ani bliską ani dalszą rodziną, nie łączy nas przyjaźń ani koleżeństwo, jest klientką a ja nie zajmuję się działalnością charytatywną i rezerwowaniem dla kogoś w dany dzień czasu a potem jeszcze raz, i jeszcze raz, bo ktoś nie rozumie, ze wszystko od A do Z trzeba było załatwić 22-ego grudnia. Pisałem, ze to nie wyjdzie, bo pieniądze nie zdążą się zaksięgować. Kilka godzin przerwy i kolejne 2 zdania maila, że może spróbuje przelewem z szybkim księgowaniem. Nie, nie zadzwoniła ani razu, zadzwoniła 7 dni po 23.12.

Przy okazji do wszystkich:
Pilnować czasu, dzwonić a nie polegać tylko i wyłącznie na mailach (czasami nie dochodzą, albo lądują w folderze SPAM automatycznie), zwłaszcza gdy czasu jest mało, generalnie: MYŚLEĆ, MYŚLEĆ, MYŚLEĆ.

Przecież tu powinno być z 50 negatywnych komentarzy wystawionych przed 27.12. "Dziwne", że ich nie ma, prawda ?

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 grudnia 2018

Witam,
Tak jak Pan Mirek zostałam oszukana. Umówiłam się na rozwiązanie 1 zadania, pieniądze przelane, zadanie miało być zrobione następnego dnia. I tak czekam już 5 dni. Odpisywał na maile kiedy chciał przelew. Odkąd go dostał, nie odpowiada. Niech nikt następny nie da się złapać na takie wyłudzanie pieniędzy i uważa na tego Pana.

Łukasz Wiśniewski

Ta osoba pisała przed świętami, więc odpowiadałem, do Wigilii pieniądze do mnie nie dotarły, więc sądziłem, że zrezygnowała z konsultacji, a ja czas rezerwowałem przed świętami i czekałem, ale póki nie wpłyną pieniądze nic nie robię. Czas minął a pieniędzy nie było, teraz płacz jak u dziecka. Ani razu nie nawiązała kontaktu telefonicznego, choć numer telefonu jest podany. Maila wysyłała w Boże Narodzenie, nie odpisywałem, bo byłem w święta u rodziny. Kto oczekuje odpowiedzi mailowych w święta takie jak te ? Wróciłem w nocy z 27 na 28 grudnia i jedyne co napotkałem to nie kontakt telefoniczny, choćby SMS-owy wcześniej, ale komentarz, który mija fakty szerokim łukiem. To ma być przyszły inżynier z tej studentki, a nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami szukając winnych jak najdalej od siebie....

A komentarz może tu wystawić dosłownie każdy i napisać w nim cokolwiek, na to pozwala portal, nic nie musi być udowadniane, niczym w bajkach.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Dzień dobry,
w moim przypadku współpraca z Panem Łukaszem przebiegła bardzo sprawnie i satysfakcjonująco. Potrzebowałem rozwiązań zadań w krótkim czasie i je otrzymałem jeszcze w nocy!
Pozdrawiam

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 września 2018

Witam,

umówiłem się z łukaszem na zrobienie paru zadań . Termin uzgodniony, pieniądze przelane jak prosił. Zadań jak i zwrotu pieniędzy nie otrzymałem, ponadto przekładałem termin o pare dni (inicjatywa z mojej strony..). Mowił, że na pewno będą zadania zrobione - kłamstwo. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile... Ogólnie mówiąć to ZŁODZIEJ i OSZUST !!!
PS: Jak nie otrzymam zwrotu pieniędzy do czwartku to wszystkie twoje dane trafią na policję złodzieju/oszuście !

Łukasz Wiśniewski

Wszelkie zapisy konsultacji zostały kilka dni temu powysyłane (być może coś nie doszło, zdarza się), korepetytor jest od kilku dni na wyjeździe (urlopie), stąd bardzo ograniczony kontakt telefoniczny i internetowy. Wróci wkrótce, to wyjaśni wszystko i wyśle jeszcze raz to co nie dotarło za pierwszym razem. Cała tajemnica wszystkiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.