Krzysztof Kaliszuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 55 / 60 min

Krzysztof Kaliszuk

Opis ogłoszenia

Nazywam się Krzysztof Kaliszuk i jestem studentem II roku kierunku lekarskiego UMB.

Dostałem się na swój kierunek, będąc na szczycie pierwszej listy, więc z własnego doświadczenia wiem doskonale jak należy prawidłowo się przygotować do matury i ile wysiłku włożyć by osiągnąć taki wynik (i of course przy tym nie zwariować).

Maturę z matematyki podstwowej zdałem na 100%.

Od zawsze lubiłem matematykę, była moim jednym z ulubionych przedmiotów, w czasach liceum pomagałem zawsze swoim znajomym zrozumieć trudniejsze zagadnienia lub sprawiające im trudność, umiałem zawsze im prosto wytłumaczyć, pokazać kilka sposobów dojścia do rozwiązania oraz podać kilka szybkich metod jak to zapamiętać w praktyce (doszło do tego, że nauczyciel od matematyki odsyłał uczniów do mnie, gdy brakło mu czasu).

Moim zdaniem jeśli korepetytor nie potrafi wytłumaczyć jakiegoś bardzo trudnego zagadnienia w sposób prostu i przejrzysty, który powinna zrozumieć każda osoba (nie będąca nawet specem od matmy), to znaczy że korepetytor sam nie rozumie dokładnie tego zagadnienia.

Na korepetycjach główny nacisk położyłbym na rozwiązywanie matur z poprzednich lat, bo z mojego doświadczenia wiem, że to mi najwięcej dało. Wytłumaczyłbym jak rozwiązywać zadania sprawiające Ci największy problem, pokazałbym kilka różnych metod rozwiązań, a także udowodniłbym Ci że matura z matematyki jest schematyczna i wiele zadań różni się tylko danymi liczbowymi i jak znasz algorytm postępowania, arkusz maturalny będziesz w stanie robić na autopilocie.

Jestem oczywiście bardzo elastyczny, mogę przygotowywać uczniów z bieżącego materiału, który mają w podstawówce czy liceum i sprawia im problemy np. do kartkówek i sprawdzianów, pomagać w odrabianiu prac domowych itd.. W zależności jaki cel postawi przede mną kursant, to na tym będziemy się skupiać ;) 

Korki udzielam ONLINE, przez 1h zegarową - 60 minut

Dla uczniów podstawówki - 50zł/1h
Dla uczniów liceum - 55zł/1h

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
Indywidualne podejście do każdego ucznia!

Pierwszy semestr nie poszedł w szkole za dobrze i chcesz nadrobić zaległości z matematyki i osiągnąć lepszą ocenę na koniec roku? Nie ma problemu  

Jakiś dział z matematyki sprawia Ci szczególny problem? A może zadania zadawane przez nauczycieli w ramach e-learningu są dla Ciebie czarną magią? - chętnie pomogę 

W okresie wolnym od zajęć pomóc Ci w intensywnym procesie nauki do matury? - Zapraszam serdecznie! 

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów podstawówki i liceum oraz poprawiających maturę. Jestem dostępny pod telefonem każdego dnia na umówienie korepetycji, a jak ktoś mnie nie złapie, to oddzwaniam jak tylko mam wolną chwilę ;)  

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.