Krzysztof Kaliszuk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześc! Nazywam się Krzysztof Kaliszuk i jestem studentem II roku kierunku lekarskiego UMB.

Dostałem się na swój kierunek, będąc na szczycie pierwszej listy, więc z własnego doświadczenia wiem doskonale jak należy prawidłowo się przygotować do matury i ile wysiłku włożyć by osiągnąć taki wynik (i of course przy tym nie zwariować, czyli uczę - jak się uczyć).

W liceum chodziłem do klasy o profilu biol-chem-fiz i po ukończeniu liceum napisałem maturę rozszerzoną z fizyki na 83% (i to będąc samoukiem! Nie chodziłem na żadne korepetycje, a nauczyciel fizyki nie przykładał się do nauczania prawie wcale, bo wiedział, że z 30 osób w klasie, fizykę rozszerzoną będzie pisać tylko 3 osoby, a więc stwierdził, że mu się nie chce…). Ja byłem jednak upartym wyjątkiem, od zawsze lubiłem fizykę, była moim jednym z ulubionych przedmiotów, w czasach liceum pomagałem zawsze swoim znajomym zrozumieć trudniejsze zagadnienia lub sprawiające im trudność, umiałem zawsze im prosto wytłumaczyć, pokazać kilka sposobów dojścia do rozwiązania oraz podać kilka szybkich metod jak to zapamiętać w praktyce (doszło do tego, że nauczyciel od fizyki kazał mi prowadzić samemu lekcję, gdy ten miał problem z roziązaniem jakiegoś zadania). Moim zdaniem jeśli korepetytor/nauczyciel nie potrafi wytłumaczyć jakiegoś bardzo trudnego zagadnienia w sposób prostu i przejrzysty, który powinna zrozumieć każda osoba (nie będąca nawet specem od fizyki), to znaczy że korepetytor/nauczyciel sam nie rozumie dokładnie tego zagadnienia.

Na korepetycjach główny nacisk położyłbym na rozwiązywanie najróżniejszych zadań z fizyki, znajdywanie kilku sposobów rozwiązań i logiczne przy tym myślenie, bo z własnego doświadczenia wiem, że sprawdzanie czy nasz tok rozumowania jest sensowny jest niezbędnym nawykiem, gdyż pozwala uniknąć setek pózniejszych błedów i w rozwiązywaniu zadań z fizyki jest najważniejsze. Wytłumaczyłbym Ci jak rozwiązywać zadania sprawiające Ci największy problem, pokazałbym kilka różnych metod rozwiązań, a także udowodniłbym Ci, że fizyka jest schematyczna i wiele zadań różni się tylko danymi liczbowymi i jak znasz algorytm postępowania, każde zadanie będziesz w stanie robić na autopilocie.

Jestem oczywiście bardzo elastyczny, będę przygotowywać uczniów z bieżącego materiału, który mają w podstawówce i sprawia im problemy np. do kartkówek i sprawdzianów, pomagać w odrabianiu prac domowych. W zalezności jaki cel postawi przede mną kursant, to na tym będziemy się najbardziej skupiać ;) 

Korki udzielam u siebie w domu, który zlokalizowany jest w centrum Białegostoku, przez 1h zegarową. Pierwsza lekcja, aby kursant mógł ocenić czy chce chodzic akurat do mnie na korepetycje - ZA DARMO! 

Dla uczniów podstawówki - 40zł/1h

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów podstwówki, którzy mają problemy z fizyką lub chcą osiągać jeszcze lepsze wyniki w tym przedmiocie, aby w 2022 wybierając fizykę jako 4 dodatkowy przedmiot na egzaminie ósmoklasisty, napisać go na jak najlepszy wynik i dostać się do wymarzonej szkoły.
Jestem dostępny pod telefonem każdego dnia na umówienie korepetycji, a jak ktoś mnie nie złapie, to oddzwaniam jak tylko mam wolną chwilę ;)  

Pozdrawiam!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.