Krzysztof Kaliszuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Krzysztof Kaliszuk i jestem studentem II roku kierunku lekarskiego UMB.

Dostałem się na swój kierunek, będąc na szczycie pierwszej listy, więc z własnego doświadczenia wiem doskonale jak należy prawidłowo się przygotować do matury i ile wysiłku włożyć by osiągnąć taki wynik (i of course przy tym nie zwariować).

Najlepiej poszła mi matura z chemii z której miałem 95% (popełniłem tylko małe kosmetyczne błędy, których nie da się niestety uniknąć, lecz można jak najbardziej zmniejszyć ich częstość występowania, jeśli się to odpowiednio wyćwiczy).

Chemia zawsze była moim ulubionym przedmiotem, w czasach liceum pomagałem zawsze swoim znajomym zrozumieć trudniejsze zagadnienia lub sprawiające im trudność, umiałem zawsze im prosto wytłumaczyć, pokazać kilka sposobów dojścia do rozwiązania oraz podać kilka szybkich metod jak to zapamiętać w praktyce (doszło do tego, że nauczyciel od chemii odsyłał uczniów do mnie, gdy brakło mu czasu).

Moim zdaniem jeśli korepetytor nie potrafi wytłumaczyć jakiegoś bardzo trudnego zagadnienia w sposób prostu i przejrzysty, który powinna zrozumieć każda osoba (nie będąca nawet specem od chemii), to znaczy że korepetytor sam nie rozumie dokładnie tego zagadnienia.

W czasach liceum przerobiłem większość maturalnych zbiorów z chemii (Witowski, Pazdro, Persona, Kosztołowicz, Pac, Tutor, zbiory Operonu i Nowej Ery) a także przerobiłem wszystkie dostępne matury z chemii z poprzednich lat, które najbardziej oddają to jak wygląda matura obecnie.

Na korepetycjach główny nacisk położyłbym na rozwiązywanie matur z poprzednich lat, bo z mojego doświadczenia wiem, że to mi najwięcej dało. Wytłumaczyłbym jak rozwiązywać zadania sprawiające Ci największy problem, pokazałbym kilka różnych metod rozwiązań, a także udowodniłbym Ci że matura z chemii jest schematyczna i wiele zadań różni się tylko danymi liczbowymi i jak znasz algorytm postępowania, nawet zadanie które ma pół strony tekstu - na pierwszy rzut oka pisany "po chińsku" -będzie łatwe. Zbiory zadań też poszłyby w ruch, po to by zagadnienia sprawiające Ci największy problem można było wyćwiczyć.

Jestem oczywiście bardzo elastyczny, mogę przygotowywać uczniów z bieżącego materiału, który mają w liceum i sprawia im problemy np. do kartkówek i sprawdzianów. Uczę także jak się uczyć, pokazuję kilka trików jak lepiej prowadzić zeszyt i notatki, dla każdego ucznia zapewniam bardzo indywidualne podejście, które jemu najlepiej podpasuje i najwięcej mu da. 

Zapewniam także masę własnoręcznych notatek, które spisywałem na podstawie kluczy maturalnych, w bardzo wygodnej i przyjemnej dla oka wersji, jak i również inne materiały.

Korki udzielałem ONLINE przez jedną godzinę zegarową - 60 minut.

Dla uczniów liceum - 60 zł/1h

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! 
Indywidualne podejście do każdego ucznia!

Pierwszy semestr nie poszedł w szkole za dobrze i chcesz nadrobić zaległości z chemii? - Nie ma problemu

Chciałbyś przez okres wolnego od zajęć powtórzyć jakiś dział z chemii, który sprawia Ci szczególny problem? - Zapraszam serdecznie 

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów liceum oraz poprawiających maturę. Jestem dostępny pod telefonem każdego dnia, a jak ktoś mnie nie złapie, to oddzwaniam jak tylko mam wolną chwilę ;) 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.