Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Łódź
Skierniewice
Radom
Płock
Siedlce
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

chemia ogólna, nieorganiczna, organiczna, analityczna, fizyczna, kwantowa, technologia chemiczna, inzynieria chemiczna i procesowa

 

kursy wakacyjne, przygotowanie do sprawdzianów, matur, kolokwiów, egzaminów semestralnych, dyplomowych

22 lata doświadczenia w codziennym udzielaniu konsultacji uczniom i studentom z kilkunastu dziedzin i kilkudziesięciu przedmiotów około 20 tys. godzin konsultacjiokoło 200 tys. rozwiązanych zadańokoło 100 projektów inżynierskichOgromna wiedza, doświadczenie, swoboda w poruszaniu się w meandrach nauki, techniki, inżynierii, niwelowanie notorycznych błędów popełnianych przez nauczycieli oraz autorów podręczników do szkół (niestety, również w podręcznikach akademickich i zbiorach zadań dla studentów), niechlujności i nierzetelności w zapisywaniu zależności w rozwiązaniach zadań, wręcz błędów powielanych od dziesięcioleci, zaprzeczania temu co na poprzednich lekcjach było wykładane, stosowania nieustannie skrótów myślowych, czasami zbyt daleko posuniętych, co czyni je zwyczajnie błędami a uczniów czy studentów wprowadza w błąd i dezorientuje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 sierpnia 2019

Od dwoch tygodni nie moge sie doprosic odeslania wykonanego projektu - a pieniadze dawno temu przelane z gory!
Kontakt po przelaniu pieniedzy zaden a przed odpowiedzi byly natychmiastowe!
Dzieki temu Panu oblalam egzamin!!

Grzegorz

Wysłane zostało dawno temu, po czym wyjechałem na wakacje i jestem wciąż poza domem, nie mam dostępu do wysłanych materiałów, które - jak mnie poinformowano - nie dotarły do odbiorcy na maila. Wrócę to prześlę, nie przeskoczy się pewnych rzeczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.