Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia45 / 60 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Jestem studentem piątego roku studiów filozoficzno-teologicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie przez ostatnie trzy lata znajdowałem się w gronie stypendystów stypendium rektora dla najlepszych studentów.

Jestem ponadto autorem kilku artykułów popularno-naukowych z zakresu historii filozofii, gdzie objaśniam ten przedmiot w prosty, zrozumiały dla każdego czytelnika sposób, chcąc go w ten sposób popularyzować. Co więcej miałem też okazję chociażby w 2019 roku wygłosić konferencję na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy również z zakresu historii filozofii.

Mam doświadczenie w tłumaczeniu innym zawiłości tego niełatwego przedmiotu, jakim jest filozofia, ponieważ czynię to niemal od początku studiów. Priorytetem jest dla mnie zrozumienie przez słuchacza omawianej materii, gdyż nauczyć się a następnie powtórzyć pewnie na egzaminie można tylko to, co się tak naprawdę wcześniej samemu zrozumiało.

Ponadto, oprócz zrozumienia, ważnym jest też znalezienie sposobu na zapamiętanie niemałej ilości treści, w czym również oferuję pomoc.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.