Kamil Sochacki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia (Obłuże)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski25 - 50 / 60 min

Kamil Sochacki

Opis ogłoszenia

Jestem studentem, który swoje doświadczenie w dziedzinie nauczania angielskiego zdobywał latami jako wolontariusz w lokalnych placówkach oraz pomagając licznym kuzynom czy rodzeństwu. Przeszedłszy na własne utrzymanie zmuszony jestem robić to odpłatnie. Ostatnie 2 lata spędziłem pracując w Londynie, gdzie miałem okazję uczyć się od rodzimych użytkowników języka. Za swój głowny atut uważam dobre relacje z uczniami i indywidualne podejście do człowieka. Przyjmuję pojedynczo i w grupach dwu bądź trzyosobowych.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 22:00
Wtorek18:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek13:00 - 22:00
Piątek13:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.