Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Bielsko-Biała (Bielsko-Biała)

Kamil Solich

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia
Dla użytkownika Kamil Solich

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 stycznia 2019

Niestety nie jestem zadowolona z usług. Często były odwoływanie zajęcia godz przed rozpoczęciem . Po czym pan zapoznawał się z materiałem i zapewniał że w 1.5 godz spokojne przerobi z synem materiał który mu pokazałam a po wyjściu okazało się że jest zrobione połowę a syn musiał później siedzieć sam i liczyć 2.5 godz.A sprawdzał mi to poprzez zdjęcia mój kuzyn.Więc wydaje mi się że tak nie wyglądają korepetycje i nie na tym
rzecz polega aby skasować kasę za coś co się nie wykonało ,twierdząc przy wyjściu że wszytko jest zrobione. Zajęcia wyglądały tak ze większość czasu sie rozmawiało na różne tematy nie koniecznie związane z matematyką.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.