Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Krzysztof

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Witam
Pan Krzysztof przygotowuje mnie do matury z matematyki.
Pracujemy od listopada a już widać efekty, matura próbna na 70% !
Szczerze polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Jestem uczniem pana Krzysztofa i zajęcia bardzo mi się podobają oraz są bardzo efektywne ostatnio z matmy mam same 6 i 5
Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Zajęcia z Panem Krzysztofem są bardzo efektywne. Syn juz po kilku zajęciach zrobił postępy i chętniej uczęszcza na lekcje matematyki.
Szczerze polecam.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2016

Zajęcia sa ciekawe i bardzo efektywne. Pan Krzysztof uczy rozwiązywania zadań w różnymi metodami. Dostosował metody nauczania wieku dziecka -11 lat.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2016

Numer do Pana Krzyśka dostała od znajomej rodziny. Przygotowywał mojego syna do testów gimnazjalnych. Syn interesuje się piłką nożną i bardzo cieszył mnie fakt, że właściwym doborem zadań związanych ze sportem zachęcił Mateusza do nieco większego zaangażowania w nauke.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Z przyjemnością pragnę polecić Pana Krzysztofa. Jeżeli szukasz kogoś, kto porządnie przygotuje Ciebie do matury, na dodatek w miłej atmosferze pracy, to jak najbardziej jest to osoba godna polecenia. Pan Krzystof to świetny nauczyciel. Przygotowywał mojego syna do matury - wynik 80%. Pan Krzystof jest kompetentny i bardzo miły. Tłumaczy do skutku, na różne sposoby i w bardzo przystępny sposób. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.