Krzysztof Knopp

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań
Nowy Tomyśl
Warszawa

Krzysztof Knopp

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/511 opinii
Dla użytkownika Krzysztof Knopp

O mnie

• Magister finansów i rachunkowości (specjalność: inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstwa) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (2018 rok)

• Magister prawa i administracji na Wydziale Prawa i Administracji UAM (2018 rok)

• Magister Ekonomii na Wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (2018 rok)

• Licencjat z Ekonomii na Wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (2016 rok)

• Absolwent „Marcinka” - I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2013), najlepszego liceum ogólnokształcącego w Wielkopolsce.Udzielam korepetycji już blisko 9 lat. Z racji doświadczenia zapewniam szybki postęp w nauce. Wielokrotnie byłem uznawany najlepszym studentem na roku, otrzymywałem stypendia naukowe Rektora UAM i UEP za wybitne osiągnięcia naukowe, stypendia Marszałka Województwa oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W swojej codziennej pracy również publikuję wiele artykułów naukowych oraz wyjeżdżam na konferencje jako prelegent (osoba przedstawiająca swoje referaty naukowe).

Metody nauki, które stosuję zdecydowanie różnią się od tych stosowanych przez powszechnych korepetytorów, dlatego zapewniam duży przyrost umiejętności w danym zagadnieniu. W swoich metodach kieruję się przede wszystkim strategią dobrego planowania nauki z uczniem. Mogę pochwalić się, iż wszyscy dotychczasowi moi podopieczni osiągali cele związane z korepetycjami (egzamin maturalny, sprawdziany, egzaminy, kolokwia, projekty - 100 % skuteczność.Kontakt:

Adres mailowy : krzysztofknopp.wpia@gmail.com

Telefon: 721 422 853 (prośba o sms)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Bardzo polecam Pana Krzysztofa. Przekazuje wiedzę w sposób uporządkowany, systematyczny, a jego sposób tłumaczenia uzupełnia o praktyczną wiedzę z życia.

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 września 2019

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof Knopp

Pani Jessico, dlaczego Pani nie poleca? Jak może Pani polecać bądź nie polecać skoro nawet nie próbowano się ze mną skontaktować a tym bardziej nie miałem okazji prowadzić dla Pani zajęć? Rozumiem... wystawianie negatywnych opinii dobrym korepetytorom, którzy poważnie podchodzą do swoich Klientów. No tak... to takie polskie.. zazdrość....

avatar
Rozczarowany
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 marca 2019

Nie polecam. Wciska banialuki, wyciąga poufne informacje, które nie powinny jego interesować. Co chwilę zmienia wspólnie ustalone wcześniej warunki. Bardzo niekompetentna osoba.

Krzysztof Knopp

Panie "Rozczarowany", nie przypominam sobie, abym prowadził dla Pana korepetycje. A najlepszym tego potwierdzeniem jest brak imienia w nicku. To takie polskie wstawiać negatywne opinie dobrym korepetytorom, żeby obniżyć im oceny. Wstyd.

avatar
Barosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 stycznia 2019

Bardzo utrudniony kontakt, brak zaangażowania, oraz po wcześniejszym umówieniu się na korepetycje bez uprzedzenia nie zrealizowanie ich. Nie polecam

Krzysztof Knopp

Nie przypominam sobie, abyśmy kontaktowali się w sprawie zajęć. Z tego też względu dziwi mnie wystawiona opinia. Pewnie uczyniono to specjalnie, aby postawić mnie w złym świetle.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 stycznia 2018

Ten człowiek chyba coś ćpie, nie ma jak się z nim dogadać.

Krzysztof Knopp

Kontakt do mnie zarówno telefoniczny jak i mailowy został udostępniony na moim profilu, zapraszam do kontaktu, w każdej chwili istnieje możliwość skomunikowania się ze mną.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2015

Krzysztof to zdecydowanie bardzo dobry korepetytor. Zajęcia przeprowadza sumiennie i z pomysłem. Oprócz przedmiotu z, którego wam pomoże nauczy trochę organizacji pracy i działania. Polecam, zdacie na pewno :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Przede wszystkim sympatycznie i bezstresowo a to już połowa sukcesu do efektywnych lekcji :) Dobrze wytłumaczone , jak najbardziej polecam :)

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Serdecznie polecam Krzysztofa! Jeśli do egzaminu pozostało niewiele czasu, mało umiecie i nie wiecie jak zabrać się za naukę to Krzysztof jest kimś dla was! :) Świetnie ułoży plan nauki i wytłumaczy najtrudniejsze zagadnienia. Byłem u niego trzy razy, gdy przyszedłem nie rozumiałem nic z Makroekonomii, Krzysztof ułożył mi plan działania do którego wystarczyło się zastosować aby uzyskać zaliczenie! Serdecznie polecam! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2015

Bardzo dobrze wytlumaczone, wszystko zdane.
Polecam bardzo!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Z przyjemnością polecam tego Pana ! Wszystko perfekcyjnie i idealnie. Kontakt, korepetycje, pomoc - wszystko solidnie i na temat. Bez wahań polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego korepetytora, który będzie razem z Wami przeżywał wasze sprawy. Pełne zaufanie i czysta przyjemność współpracy. Pozdrawiam !

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2014

Bardzo polecam tego korepetytora. Korzystałem z korepetycji z przedmiotu Mikroekonomia. Ten przedmiot był dla mnie w ogóle nie zrozumiały i z pierwszego terminu miałem dwóję. Po korepetycjach u Krzysztofa zdałem od razu na pierwszej poprawce. Krzysztof jest bardzo zaangażowany w zajęcia dobrze tłumaczy teorie i zadania. Przysyła różne materiały pomocnicze, które pomagają w zdaniu egzaminu. Nie zależy mu na zarobku, a na tym żeby jego uczeń zdał egzamin. POLECAM!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.