Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Warszawa
Wałbrzych
Legnica
Jelenia Góra
Świdnica
Radom
Płock
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczony korepetytor, tłumacz i licencjonowany pilot grup niemieckich z wieloletnim pobytem w Niemczech zaprasza na zajęcia/korepetycje indywidualne i grupowe, dzięki którym nabiorą Państwo pewności i płynności w posługiwaniu się językiem niemieckim oraz poszerzą zakres słownictwa.Goethe-Zertifikat C1; Studia na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, a także dla początkujących, np. młodzieży, dorosłych, pragnących nauczyć się języka niemieckiego od podstaw. Cena – 45 zł za 60 min. Oferuję pierwszą bezpłatną lekcję próbną (30min), w trakcie  której ustalimy cel i plan działania dopasowany do potrzeb uczącego sie.

Mozliwe lekcje na Skyp. Możliwe lekcje przez Skypa. Dysponuję szybkim połączeniem internetowym 500 Mb/s tak więc jakość zajęć online nie będzie odbiegać od zajęć konwencjonalnych. Takie zajęcia to świetna alternatywa w czasie pandemii oraz oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy.

Doświadczenie:

10 lat

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.