Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Wałbrzych
Legnica
Jelenia Góra
Świdnica
Radom
Płock
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetytor i tłumacz - absolwent amerykańskiej uczelni i studiów tłumaczeniowych wydziału anglistyki UWr z wieloletnim pobytem w USA i Wielkiej Brytanii oraz dużym doświadczeniem w zakresie nauczania języka angielskiego udzieli lekcji z tego języka na każdym poziomie zaawansowania. Cena wynosi 40 zł za 45 min. Oferuję pierwszą bezpłatną lekcję próbną (30 min), w trakcje  której ustalimy cel i plan działania dopasowany do potrzeb ucznia.

Możliwe lekcje przez Skypa. Dysponuję szybkim połączeniem internetowym 500 Mb/s tak więc jakość zajęć online nie będzie odbiegać od zajęć konwencjonalnych. Takie zajęcia to świetna alternatywa w czasie pandemii oraz oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy.

Zajmuję się również tłumaczeniami ze specjalizacją w jęz. biznesu i prawa.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.