Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Krzysztof

O mnie

Jestem studentem IV roku elektrotechniki na wydziale EAIiIB na AGH w Krakowie. W styczniu uzyskałem tytuł inżyniera. Chętnie pomagam innym w nauce przedmiotów związanych z elektrotechniką (teoria obwodów, podstawy elektrotechniki, maszyny el., energoelektronika itp.).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Skorzystałam z pomocy Pana Krzysztofa odnośnie zadania z maszyn elektrycznych. Pan Krzysztof wykonał zadanie z bardzo jasnym opisem i wytłumaczeniem. Dzięki temu byłam dobrze przygotowana na zdjęcia. Również jak zadałam jakieś pytanie (odnośnie zadania) mailowo to szybko otrzymałam konkretną odpowiedź. Bardzo polecam korzystanie z pomocy Pana Krzysztofa. Jeszcze raz dziękuję za pomoc! POLECAM!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Pan Krzysztof, w prosty i przystępny sposób wytłumaczył mi zagadnienia z elektrotechniki. Bardzo zaangażowany, świetna współpraca. O czym świadczy, że wystarczyło jedno spotkanie i przedmiot zaliczony. Rewelacja! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.