Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zgorzelec
Pieńsk
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czesc!
Moja oferta sklada sie z:
- zajecia z podstaw programowania, dopasowane do obecnej wiedzy, wieku i zainteresowan (nie zaznaczam na wstepie, ze zaczynamy od Javy i koniec),
-robotyka z zestawem LEGO Mindstorm (zalecana opcja szczegolnie dla dzieci, posiadam wlasny zestaw w celach edukacyjnych),
-pomoc w niektorych przedmiotach ze studiow informatycznych lub pokrewnych,
-zajecia moga byc prowadzone zarowno w jezyku polskim, niemieckim jak i angielskim.
Zarys spotkan:
- teoria, praktyka, praktyka, praktyka,
- obowiazkowe zadania domowe,
- nauka w mysl powiedzenia „lepiej dac komus wedke niz rybe”,
- pozalekcyjne konsultacje pojawiajacych sie problemow.

Forma zajec:
-twarza w twarz
-online,
-w gre wchodza rowniez zajecia grupowe.

Dokladniejszy opis:
Mam na imie Maciek i juz na wstepie chcialbym Ci podziekowac za zainteresowanie programowaniem, bo bez tego nigdy nie wszedlbys na ta strone. Brawo za pierwszy krok!

Zapewne slyszales niejedna historie o zamknietych w sobie programistach, ubranych w flanelowe koszule, godzinami siedzacymi z pizza i puszka coli przed komputerem. Z drugiej strony media krzycza, ze najlatwiej na rynku pracy maja osoby, ktore odnajduja sie w swiecie kodowania.
Wedlug statystk Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Spolecznej o zawodach deficytowych i nadwyzkowych, w 2. polowie 2016 roku brakowalo pracownikow az w 8 zawodach zwiazanych z programowaniem! Nie wspominajac o licznych badaniach niezaleznych firm, mowiacych o 30% deficycie programistow czy o srednich zarobkach, ktore mowia o 6500 zl brutto na start w tym zawodzie.
Zapytacie czy to prawda. A ja odpowiem Wam, ze moze to byc dopiero poczatek.
Nie bede Was klamal niczym wielkie hasla w internecie „Szkola hackowania”, „Zostan programista w miesiac” itp. Tutaj nie ma zakresu wiedzy, ktory ktos opanuje w tydzien czy dwa. Nie ma jezyka, ktory sprawi, ze dostaniesz prace czy nie. Nie ma jednego schematu czy toku myslenia.
Jest za to nauka samego siebie, analiza i wyciaganie wnioskow z kazdych bledow.
Jeden z najbardziej znanych amerykanskich hakerow powiedzial kiedys: "Edukacja informatyczna nie uczyni z kogokolwiek eksperta programisty w stopniu większym niż studiowanie pędzli i pigmentów zrobi z człowieka Picassa."
Mam dla Was rowniez dobra wiadomosc, zaczac moze kazdy. Nie trzeba byc wybitnym matematykiem czy scislowcem. Nie dajcie sobie na wstepie wmowic, ze programowanie jest dla Was nieosiagalne, zarezerwowane dla nielicznych. Jak w wiekszosci dziedzin w naszym zyciu, problemem sa checi i dostep do wiedzy. W pierwszym Wam nie pomoge. Po druga rzecz swiadomie tutaj trafiliscie. Wiec jak, zaczynamy?

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
Wtorek17:00 - 19:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.