Krystyna Żelazny

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków

Krystyna Żelazny

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/551 opinii
Dla użytkownika Krystyna Żelazny

O mnie

Nazywam się Krystyna Żelazny. W ciągu ponad 12 lat pracy jako korepetytor pomogłam tysiącom maturzystów w przygotowaniu do jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu.

​Moi uczniowie najbardziej cenią sobie profesjonalne podejście, skuteczność i spokojną atmosferę lekcji. Od początku pandemii udzielam korepetycji tylko i wyłącznie online, znakomite efekty mojego nauczania mówią same za siebie!

Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiowałam Geofizykę, Technologię Chemiczną oraz Zarządzanie, dzięki czemu mam szeroką wiedzę z przedmiotów ścisłych, jak i rozwinięte umiejętności miękkie. Wszystko to sprawia, że moje metody nauki są skuteczne, a lekcje bardzo efektywne. Potrafię stworzyć miłą atmosferę nauki, zadania dopasowuję do potrzeb ucznia, potrafię tłumaczyć prostymi słowami.

Moją największą pasją jest nauczanie matematyki, co daje mi niesamowitą satysfakcję i zadowolenie.

Udzielam korepetycji ONLINE, jedyne czego potrzebujesz to laptop/telefon komórkowy. Bez wychodzenia z domu dostajesz profesjonalną pomoc z matematyki, rozwiążesz ze mną zadania, z którymi masz trudności, lekcja ze mną pozwoli Ci na uporządkowanie wiedzy :)

Korepetycji udzielam od 12 lat z zakresu:

- studia - matematyka, analiza matematyczna, algebra, fizyka I, chemia I

- licealiści i maturzyści - przygotowanie do matury z matematyki, pomoc w nauce przedmiotów ścisłych

- uczniowie szkół podstawowych - jestem bardzo cierpliwa i potrafię tworzyć kreatywne zadania, przygotowanie do egzaminu Ósmoklasisty

Prowadzę także przygotowanie do poprawek egzaminów i matur.

Zadzwoń, aby umówić się na pierwszą lekcję - 537889118Opinie:

Ania 31 sierpnia 2016

Ocena: 5/5

Korepetycje w milej atmosferze, konkretnie, wytlumaczone w zrozumialy sposob. Zdalam bez problemu poprawke z matematyki. Bardzo polecam!

Moja odpowiedź

Dziękuję Aniu ;) Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w przygotowaniu do matury możesz na mnie liczyć ;)

Konrad 19 lipca 2016

Ocena: 5/5

Lekcje były prowadzone w sposób miły i przyjemny ale także konkretny i efektywny. Potrzebowałem poduczyć się chemii i matematyki, korepetycje u Pani Krystyny zagwarantowały mi szybkie zrozumienie ważnych rozdziałów tych przedmiotów. Wiedza ta sprzydała się zarówno na egzaminie jak i w zdobywaniu lepszych ocen, co przełożyło się na więcej punktów do Technikum. Egzamin poszedł w miarę dobrze i dostałem się tam gdzie chciałem (Technikum Łączności). Bardzo polecam lekcje u Pani Krystyny, jestem pewien że efekty po kilku spotkaniach zaskoczą was pozytywnie! :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję ;) Cieszę się, że osiągnąłeś sukces i gratuluję, że dostałeś się do Technikum Łączności! Życzę Ci, aby Twoja determinacja w dążeniu do celu była jeszcze silniejsza w następnym etapie nauki ;)

Agnieszka 7 czerwca 2016

Ocena: 5/5

Potrzebowałam przygotowania do egzaminu gimnazjalnego oraz pomocy w bieżącym materiale i jestem bardzo zadowolona z korepetycji :) Z egzaminów uzyskałam bardzo wysokie wyniki i z ocenami również nie miałam problemów. Świetne, indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera, dobre tłumaczenie oraz pełen profesjonalizm. Polecam :)

Moja odpowiedź

Bardzo się cieszę, że tak dobrze poszło Ci na egzaminie Agnieszko ;) i dziękuję za miłą opinię ;)

Przemek 20 maja 2016

Ocena: 5/5

Korepetycje prowadzone są w bardzo dobry sposób. Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, połączony z miłą atmosferą daje świetne efekty. Polecam :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i czekam na wiadomość odnośnie wyników na maturze ;)

Karolina 9 maja 2016

Ocena: 5/5

Bardzo miła atmosfera, jestem bardzo zadowolona. Dobre tłumaczenie, cierpliwość i solidne podejście. Polecam. :)

Moja odpowiedź

Serdecznie dziękuję ;)

Bartek 11 marca 2016

Ocena: 5/5

Przygotowywałem się u Krysi do zaliczenia przedmiotu na studiach "Matematyka: Analiza Matematyczna" - nie zaliczyłem przedmiotu podchodząc do niego przez 2 lata - za 3 razem z pomocą regularnej nauki u Krysi się udało - I TO JAK! ;) - zaliczenie z ćwiczeń uzyskane - co bardzo podniosło mnie na duchu, a na koniec wykłady zaliczyłem na ocenę 4.5/db+ :D - za pierwszym zamachem - co wydawało by się nieosiągalne zważając na dotychczasowe postępy

Jestem co prawda umysłem ścisłym - ale to nie matematyka jest moim konikiem - a po odbyciu regularnych korepetycji - moje myślenie matematyczne - tak jakby "pofrunęło" na inny poziom!

Podejście do tematu - bardzo profesjonalne, przygotowanie do nadchodzących zajęć na najwyższym poziomie, prosto, logicznie - i z planem działania

P O L E C AM :)

Moja odpowiedź

Serdecznie dziękuję ;) Bardzo miło czytać taką opinię i cieszę się, że dałeś radę! ;)

Asia 31 stycznia 2016

Ocena: 5/5

Witam . Jestem bardzo zadowolona z lekcji,w bardzo krótkim czasie przyswoiłam i zrozumiałam dużą partię materiału.Wielkie dzięki!

Moja odpowiedź

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc ;)

Ewa 3 stycznia 2016

Ocena: 5/5

Rewelacyjny kontakt, zgodny z podaniem w informacjach o sobie. Natychmiastowa odpowiedz, jak i natychmiastowa pomoc Corce- 3 gimnazjum. Corka b zadowolona, swietny kontakt, wiedza przekazana w sposob latwy, w b milej atmosferze. W 2 godz, przerobily spory material!! Serdecznie dziekuje za Pomoc- jestesmy w kontakcie. POLECAM GORACO- rzetelna, slowna, konkretna!!

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc :)

Karol 5 października 2015

Ocena: 5/5

Potrzebowałem pomocy przy przygotowaniu sie do zaliczeniówki, miałem na to jakieś 2 tygodnie a z fizyki uważam sie za kompletne zero . Krysia bardzo łatwo mnie na nią przygotowała, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczyła mi kolejne zadania przez co byłem je w stanie szybo opanować potrzebny materiał. Dodatkowo jest sympatyczną osobą przez co korepetycje przebiegały w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam :)

Moja odpowiedź

Dziękuję Karol, bardzo miło czytać takie opinie! :)

Piotr 4 września 2015

Ocena: 5/5

Witam. Na 2 dni przed terminem umówiłem się na korepetycje. Odbyly sie w miłej atmosferze (szkoda tylko tego spalonego garnka xD), temat wytłumaczony w zrozumiały i najprostszy sposób. Egzamin zdany bez problemu. Bardzo dziękuję i mam nadzieje że jeśli będe miał jeszcze jakiś problem ze zrozumieniem to moge się z nim zglosić :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia w dalszej nauce :)

Patryk 27 sierpnia 2015

Ocena: 5/5

Witam. Korepetycje super kompetentnie i w miłej atmosferze egzamin zdany bez problemu, wszystko wytłumaczone w przystępny i zrozumiały sposób. Stu procentowe zadowolenie i mam nadzieje na dalszą współpracę. Dziękuję bardzo!!

Moja odpowiedź

Bardzo miło czytać mi takie opinie :) Dziękuję!

Piotrek 12 maja 2015

Ocena: 5/5

Wszystkie zadania zostały bardzo dobrze wytłumaczone w sposób zrozumiały. Bardzo miła atmosfera, a fizyka nie stanowi już bariery nie do przejścia. POLECAM każdemu! :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość :)

Alicja 1 maja 2015

Ocena: 5/5

Korepetycje przebiegały w bardzo miłym nastroju, wszysto o co prosiłam jasno było wytłumaczane, przychodziłam na zajęcia z uśmiechem na twarzy i bardzo podobała mi się lokalizacja spotkań. Polecam ;D!

Moja odpowiedź

Cieszę się, że podobały Ci się nasze zajęcia i dziękuję za pozytywną opinię! :D

Szymon 24 lutego 2015

Ocena: 5/5

Solidne korepetycje w bardzo miłej atmosferze. W krótkim czasie dzięki Pani Krystynie można efektywnie przerobić dużą część materiału. Szczerze polecam :)

Moja odpowiedź

Dziękuję Szymon! I cieszę się, że zdałeś! :D

Marta 24 lutego 2015

Ocena: 5/5

Przemiły korepetytor z profesjonalnym podejściem. Spokojnie i zrozumiale tłumaczy, potrafi nauczyć nawet takiego głąba matematycznego jak ja :) Szczerze polecam!

Moja odpowiedź

Dziękuję! A tak na marginesie - Marta, ile razy mam jeszcze powtarzać, że wcale nie jesteś takim głąbem za jakiego się uważasz! :D

Wiktor 19 lutego 2015

Ocena: 5/5

Pani Krystyna była zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, tak, że w bardzo krótkim czasie "załapywałem" to czego nie mogłem ogarnąć na zajęciach w szkole. Wcześniej miałem do czynienia z innymi korepetytorami, jednak w ogóle nie można ich porównywać z Panią Krystyną, bo korepetycje z nią były o wiele przyjemniejsze, bardziej zrozumiałe i dobrze zorganizowane. Polecam!

Moja odpowiedź

Dziękuję Ci Wiktor! Bardzo mi miło czytać taką opinię :) Cieszę się, że mogłam pomagać tak dociekliwemu i ambitnemu uczniowi! :)

Nat 17 lutego 2015

Ocena: 5/5

Bardzo, bardzo polecam korki z Panią Krystyną! Dla kogoś z takimi problemami z matematyki przed maturą, Pani Krystyna to był jak grom z jasnego nieba! Szybki intensywny kurs, w bardzo miłej atmosferze, niezwykle pomógł mi napisać maturę na przyzwoity wynik. Polecam! :)

Moja odpowiedź

Dziękuję! Mimo, że od naszych spotkań minęło już sporo czasu, cieszę się, że nadal o mnie pamiętasz :)

Dagmara 14 lutego 2015

Ocena: 5/5

Bardzo ale to bardzo polecam! Trafiłam na Pania Krysie tuż przed poprawkową sesją, gdy już myślałam ze wszystko stracone i nie mam szans na zaliczenie. Po kilku intensywnych spotkaniach z Panią Krysią nadrobiłam wszystkie zaległosci, nie wiedziałam, ze mozna tyle materiału ogarnąc w tak krótkim czasie! Jednym słowem: rewelacja!

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję :) Dagmaro, nigdy nie jest tak, że wszystko jest stracone. Trzeba się starać i walczyć! Pamiętaj, że to nie tylko moje umiejętności, ale także Twój wysiłek w naukę sprawił, że dałaś radę i zdałaś! :D Gratulacje!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2019
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister inżynier
Geofizyka, Technologia Chemiczna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Kursy i szkolenia
05.2017
Introduction to Mathematical Thinking - Stanford University
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 51
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Korepetycje z panią Krystyną to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w kierunku jak najlepszego przygotowania się do matury z matematyki. Czuję się pewnie i z tzw. „spokojną głową” pójdę jutro napisać egzamin. Niesamowita wiedza, sposób jej przekazania , spokojna i przyjemna atmosfera podczas lekcji sprawiły, że teraz mogę polecić lekcje z panią Krystyną z całego serca!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Lekcje odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze, Pani Krystyna potrafi zrozumiale wytłumaczyć każde zagadnienie oraz zapewnia dużo dodatkowych materiałów. Polecam! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2023

Lekcje były super, bardzo polecam. Proste tłumaczenie, każdy temat przerobiony oraz dużo materiałów do nauki i powtórek!
Bardzo polecam :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Dzięki korepetycjom wierzę, że uda mi się zaliczyć maturę z matematyki. Lekcje były prowadzone bardzo interaktywnie i dużo mnie nauczyły. Miła atmosfera dla każdego bez względu na poziom wiedzy. Polecam każdemu.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Nie mam zarzutów co do kursu wszystko mi się podobało - łatwość w przyswajaniu wiedzy, klimat lekcji, brak stresu, odpowiednie tempo i przygotowanie do lekcji oraz cena, jakbym teraz miała podejmować decyzje co do kupna tego kursu znów bym go kupiła

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Korepetycje z matematyki przebiegały co tydzień w bardzo miłej atmosferze, Pani Krystyna tłumaczyła wszystko z wytrwałością, w zrozumiały sposób i jest przesympatyczną osobą.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Dzięki Pani Krystynie zrozumiałam matematykę:) bardzo polecam, świetnie wytłumaczy i pomoże w każdym zadaniu

avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Krystyną. Zajęcia prowadzone są w przytulnej atmosferze. Nauka jest na każdej lekcji bardzo efektywna i widzę moje postępy w nauce. Nie wiedziałem że lekcje online mogą być tak bardzo efektywne.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Polecam korepetycje z matematyki u Pani Krysi. W sposób bardzo przystępny wytłumaczyła mi omawiany materiał.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Szczerze polecam zajęcia z Panią Krysią, miła atmosfera, wszystko zrozumiale wytłumaczone tak żeby łatwo przyswoić materiał.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pani Krysi. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, każde zagadnienie zostało wyjaśnione w sposób jasny oraz zrozumiały :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam Panią Krysię za zrozumiałe tłumaczenie i proste. Przyjemną atmosferę na zajęciach. Pani pomogła mi z moją piętą Achillesową, czyli matematyką. Udało się zdać na 40% z maturki, dzięki Pani nauczaniom. Dziękuję bardzo i polecam z całego serduszka wszystkim!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Bardzo polecam korepetycje z panią Krysią . Świetnie i w prosty sposób wytłumaczone zadania i wzory oraz bardzo miła atmosfera . Polecam osobom ,które mają problemy z nauczeniem się matematyki lub osoby które będą pisać maturę lub egzamin 8klasisty oraz chciałyby doszkolić się z matematyki .

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Lekcje były prowadzone w zrozumiały i przyjemny sposób. Atmosfera sprzyjała nauce. Dzięki korepetycjom udało mi się napisać egzamin ósmoklasisty na 96%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dzięki tym korepetycjom mam szansę dostać się do wymarzonej szkoły, więc jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Krystyny! Mega ogromna wiedza i w bardzo zrozumiały sposób przekazana, bo niestety nie każdy kto ma wiedzę potrafi ją tak przekazać aby "uczeń" mógł ją zrozumieć. Ja osobiście bardzo polecam, sposób tłumaczenia, cierpliwość jak i zaangażowanie sprawiły, że strach przed egzaminem po korepetycjach zniknął, a co najważniejsze egzamin zdany i to z bardzo dobrym wynikiem :)

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Super korepetycje nawet w gorsze dni pani Krystyna zawsze pomaga i jest bardzo miła atmosfera !!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Chce podziękować i zarazem polecić Krystynę, dzięki jej pomocy z zaliczeniem Analizy matematycznej nie było żadnego problemu, gorąco polecam na 1000% :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Świetna natychmiastowa pomoc, dzięki niej poprawiłem swoje oceny i polubiłem matematyki ( nie sądziłem że kiedy kolwiek to się stanie). Atmosfera bardzo luźna i spokojna na początku ciężko mi było co kolwiek pojąć ale po pierwszej lekcji wszystko się rozjaśniło :). Serdecznie polecam z całego serca

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Lekcje prowadzone bez zarzutów w przemiłej atmosferze. Pani Krystyna wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Pani Krystyna potrafi wytłumaczyć wszystko w dziedzinie matematyki i fizyki. Odkąd zaczęłam brać u niej lekcje, średnie z tych przedmiotów diametralnie skoczyły do góry

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Świetne korepetycje :)) bardzo pomocne

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Kiedyś godzina z matematyką to istne tortury, teraz wszytko się zmieniło. Po korepetycjach wiedza zdecydowanie idzie w górę, a to wszytko dzięki profesjonalizmowi i miłej atmosferze panującej na zajęciach;)

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Kiedy pierwszy raz usłyszałem od rodziców o pomyśle na zapisanie mnie na korepetycje, nie byłem do tego przekonany, jednak już po pierwszych zajęciach z panią Krystyną zmieniłem zdanie, tak jak zmieniły się na dobre moje oceny z matematyki :) Miła atmosfera i skuteczne metody nauczania . Bardzo polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, wszystko super i dokładnie wytłumaczone. Zajęcia online robione z użyciem tabletu graficznego, który świetnie się sprawdza. Zdecydowanie polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Jak najbardziej polecam, korepetycje w spokojnej atmosferze, bardzo dobre tłumaczenie i pięknie zdany egzamin

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Luźna atmosfera, efektywnie przekazana wiedza i cel zaliczenia kolokwium również osiągnięty - najlepszy korepetytor jakiego do tej pory spotkałem ;)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Pani Krysia udzielała mi lekcji z fizyki. To co w szkole sprawiało mi straszny kłopot wytłumaczyła mi w mgnieniu oka w bardzo zrozumiały sposób i później nie miałam z tym żadnego problemu. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Panią Krysią!!! Uważam że jest ona najlepszą korepetytorką jaką kiedykolwiek poznałam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Polecam z całego serca, udało mi się zdać poprawkę matury z matematyki gdzie przed korepetycjami w to nie wierzyłam , w niecały miesiąc Pani Krystyna wszystko super mi wyjaśniła i pomogła w przygotowaniu.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Pani Krystyna pomogła mi w przygotowaniach do matury IB, lekcje są zawsze prowadzone w bardzo miłej atmosferze, wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone. Zawsze można liczyć że w trakcie korepetycji zostanie objaśnione to co mogło wydawać się niezrozumiałe w trakcie zajęć w szkole. Bardzo polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej jak i podstawowej.
Lekcje prowadzone w przystępny i bardzo zrozumiały sposób.
Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Krysią!! Jestem tegoroczną maturzystką i praca z Panią to była czysta przyjemność. Zanim trafiłam na Panią miałam paru korepetytorow i nikt nie okazał się tak dobry. Lekcje mijają tak szybko, że zanim człowiek się obejrzy już koniec, prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Trudne zagadnienia tłumaczone są w prosty i logiczny sposób tak, że każdy zrozumie. Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Z korepetycji jestem bardzo zadowolona. W ciągu krótkiego czasu jest się w stanie omówić dużą część materiału, wzory są tłumaczone na prostych przykładach bez zbędnych definicji. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam :)

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Zajęcia bardzo mi się podobały. Praca szła efektywnie i w tępie w którym nie miałem problemu ze zrozumieniem materiału, do tego jeszcze bardzo miła atmosfera sprawiły że bez większego problemu zdałem matematykę w pierwszym terminie. Jak najbardziej polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Materiał z fizyki wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób, umożliwiający rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących omawianych tematów. Polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Zajęcia wielokrotnie pomogły mi w zrozumieniu materiału z fizyki jak i z matematyki, bardzo miła atmosfera, serdecznie polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób można prowadzić korepetycje. Miła kobieta, przyjazna atmosfera, a przede wszystkim efektywność :) Potrzebowałam pomocy z mechaniką na studiach i nie sądziłam, że jestem w stanie to pojąć. Dzięki Krysi przedmiot zaliczony. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona! Nigdy nie lubiłam matematyki i miałam z nią trudności a jednak mature zdałam dzięki pomocy Pani Krysi :) polecam gorąco :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Zajęcia bardzo produktywne, w miłej atmosferze i bezstresowe, profesjonalne podejście i duża wiedza Krystyny są naprawdę na najwyższym poziome. Poszłam z problemem niezdanego egzaminu z matmy a wychodząc po 2 godzinach z zajęć, byłam już pewna że kolejny termin jest mój i napewno zdam, i tak też się stało. Ja jako słaba osoba z matematyki na studiach z analizy matematycznej z egzaminu dostałam 4. Zajęcia tanie jak na tak przekazaną wiedzę i szczerze mówiąc za to co wyniosła z tych zajęć w postaci wiedzy byłabym w stanie zapłacić o wiele więcej bo się naprawdę opłaca. Serdecznie polecam i naprawdę jeszcze raz bardzo dziękuję ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

Krysia to idealna korepetytora, w nie cały miesiąc wyciągnęła mnie z warunku z matematyki. Potrafi wytłumaczyć wszystko, i na każde pytanie odpowiedzieć, a na dodatek jest baardzo sympatyczną dziewczyną :) Bardzo polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Miła, przyjemna atmosfera, efektywne nauczanie do poprawki z matury ;)
Dobre tłumaczenie, szybko zrozumiałam sporą ilość materiału. Ogólnie ogromna pomoc. Jak najbardziej polecam. :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze;)
Dzięki Pani zdałam bez problemu poprawkę z matematyki
Polecam !;)

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, bezstresowo. Dzięki tym korepetycjom moje oceny z matematyki są wyższe i nie mam z tym przedmiotem większego problemu.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Brałem od Pani Krystyny korepetycje z fizyki na poziomie akademickim, bardzo profesjonalne podejście do tematu, traktowane ucznia z szacunkiem, lekcje tłumaczone prostym zrozumiałym językiem. Mi pomogły więc jak najbardziej polecam. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

U pani Krysi, zawsze kiedy jestem w potrzebie uzyskuję konkretną i szybką pomoc z trzech przedmiotów ścisłych. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia powodują, że nie czuje się stresu na linii uczeń - nauczyciel. Skończyłam gimnazjum, w liceum na pewno będę korzystać z korepetycji u pani Krysi. Szczerze polecam, na pewno warto!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zajęcia przeprowadzone w miłej atmosferze, dobre tłumaczenie, konkretne i efektywne. Pełen profesjonalizm korepetycji, indywidualne i cierpliwe podejście do ucznia. Wyniki z egzaminu maturalnego bardzo wysokie, w przyszłości na pewno skorzystam z pomocy Pani Krysi ponownie. Szczerze polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Pani Krystyny. Zajęcia prowadzone bezstresowo, w miłej atmosferze. Cały materiał został dokładnie przerobiony, a tematy szczególnie trudne przedstawione w sposób przystępny studentowi. Egzamin z fizyki zdany za pierwszym razem. Naprawdę warto. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem z fizyką, matematyką dla mnie rewelacja bardzo efektywna praca - nie wiedziałem że można tyle nauczyć się w 2 h. Po dwóch spotkaniach kolokwium zaliczeniowe zdane ;) Polecam student I roku MiBM (IMiR)- AGH

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Lekcje są efektywne, panuje na nich bardzo miła atmosfera. Nie potrzeba więcej czasu niż godzina żeby zrozumieć cały temat, a jeszcze ma się zapas zadań do domu :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Korepetycje w bardzo miłej atmosferze, Pani Krystyna jest bardzo cierpliwa i indywidualnie podchodzi do ucznia. Bardzo pomogła mi w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego i w ogarnięciu bieżącego materiału z fizyki i matematyki.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Córka , dzięki Pani świetnie radziła sobie z matematyką, fizyką i chemią w klasie siódmej.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Zaliczyłem maturę z matmy dzięki Pani Krysi, na prawdę polecam! Miła i super atmosfera, jak i super przygotowanie! Polecam każdemu, kto tylko chce się uczyć, jak i tym co mają problemy z matma!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.