Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Rumia
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka30 / 60 min

Krystian

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem młodym studentem informatyki z darem do nauczania przedmiotów ścisłych – w szczególności matematyki i informatyki :) Ze mną szybko pojmiesz królową nauk, bezproblemowy nauczę cię na klasówki i przygotuję do matury.

Jestem osobą wyrozumiałą, która doskonale rozumie, że niektórym osobom nauka matematyki może sprawiać ogromne problemy. Ze względu na to, nauczę Cię jej w najłatwiejszy sposób, bez wkuwania trudnych regułek! A to wszystko po to, abyś był zadowolony z dobrze wydanych pieniędzy :)

Na chwilę obecną posiadam bogate grono podopiecznych, których starannie przygotowuje do matury :) W razie pytań proszę do mnie dzwonić lub też kontaktować się ze mną poprzez email.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.