Krystian Krzywda

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 - 80 / 60 min

Krystian Krzywda

Opis ogłoszenia

Cześć! Ucz się przez Internet, zbuduj z nami swoje portfolio i zostań programistą nawet w 5 miesięcy!  Serdecznie zapraszam do nauki programowania, podczas której zgłębisz wiedze z takich technologii / narzędzi / rozwiązań jak: [*Java, Android, JavaScript, NodeJS, AngularJS, VueJS, Angular, TypeScript, HTML, CSS, Bootstrap, Foundation, GIT, NPM, Wordpress. *]

Zachęcam do kontaktu i umówienia się ze mną na pierwszą DARMOWĄ LEKCJE – podczas, której opowiem Ci jak tak naprawdę wygląda programowanie oraz praca programisty – dzięki temu będziesz mógł określić swój profil – czy bardziej interesuje Cię praca jako BACKEND czy FRONTEND a może FULLSTACK ?  

Każdy z prowadzonych przeze mnie kursów jest przygotowany tak, aby student zapoznał się z środowiskiem programistycznym, zrozumiał mechanizmy jakie w nim zachodzą oraz w jaki sposób wykorzystywać daną technologię. Po za wspólnymi lekcjami otrzymasz wiele zadań teoretycznych i praktycznych do wykonania między lekcjami. 

Kiedy już opanujesz wiedzę teoretyczną, przejdziemy do tworzenia Twojego portfolio, dzięki któremu będziesz mógł ZNALEŹĆ PRACĘ JAKO PROGRAMISTA . Dalej – będziemy współpracować przy projektach, które będziesz wykonywać samodzielnie pod moją opieką. Projekty będą odzwierciedlały PRAWDZIWE ZADANIA Z ŻYCIA PROGRAMISTY. Jak już będziesz gotowy – pomogę Tobie przygotować się  DO ROZMOWY O PRACĘ oraz znaleźć najlepszą ofertę. 

KURS W 5 KROKACH:
1.     Nauka teoretyczna i praktyczna
2.     Testy i zadania
3.     Budowanie swojego portfolio
4.     Projekty
5.     Poszukiwanie pracy 

Moduł 1: Wprowadzenie do tworzenia aplikacji internetowych (Web-Development)
Pierwszy moduł jest to wprowadzeniem do świata programistów aplikacji webowych. W tym module dowiesz się jak funkcjonuje przeglądarka internetowa i środowisko wykonawcze aplikacji internetowej. Poznasz również różnice pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy programisty oraz technologie jakie są obecnie wykorzystywane. 

Moduł 2: Budowanie stron www - HTML, CSS
Zaraz po module wprowadzającym rozpoczniesz naukę podstawowych standardów i technologii używanych do tworzenia szablonów stron internetowych. Dowiesz się jak należy budować strukturę dokumentów HTML oraz jak nadać im odpowiedni wygląd.  

Moduł 3:Zaawansowane właściwości CSS
W module trzecim nauczysz się tworzyć i wykorzystywać zaawansowane właściwości CSS, dzięki którym strony internetowe nabierają wyjątkowego wyglądu. Dowiesz się jak tworzyć animacje, kształty, transformacje oraz jak nadawać style elementom HTML, spełniających wybrane cechy. 

Moduł 4:Responsywność
Kiedy już poznasz w jaki sposób tworzone są strony internetowe oraz jak nadać im odpowiedni styl nauczysz się jak dopasować stronę i jej wygląd do różnych rozdzielczości. Poznasz techniki, które pozwolą Ci wykonać stronę internetową dopasowaną do ekranu na Twoim telefonie i komputerze. 

Moduł 5: Frameworki HTML i CSS
Po opanowaniu technik HTML i CSS dowiesz się więcej na temat zestawów narzędzi używanych przez programistów do tworzenia stron internetowych. Poznasz gotowe komponenty, rozwiązania oraz wady i zalety frameworków.   Od teraz jesteś w stanie stworzyć stronę internetową dla znajomego!

Moduł 6: Środowisko Web-Developera (git, npm, struktura folderów, gulp, scss, alternatywy)
Moduł szósty poświęcony jest tworzeniu środowiska pracy, w jakim na co dzień pracują programiści. Nauczysz się w jaki sposób korzystać z systemu kontroli wersją oraz jak korzystać z dodatkowych narzędzie programistycznych usprawniających pracę.   

[*Moduł 7: Preprocesory CSS *]
W tym module dowiesz się czym są preprocesory CSS i w jaki sposób z nich korzystać. Poznasz właściwości, składnie oraz możliwości SASS, który pozwala na znacznie szybszą i wydajniejszą pracę z arkuszami stylów. 

Moduł 8: Podstawy JavaScript
W tygodniu siódmym rozpoczniesz zgłębianie tajników języka programowania JavaScript. Przede wszystkim dowiesz się o możliwościach JS, do czego służy i jak zastosować go w aplikacji internetowej.  

Moduł 9: Więcej o Javascript
Moduł dziewiąty jest kontynuacją nauki JavaScript, w którym poznasz mechanizmy zachodzące w przeglądarce internetowej. Główny nacisk położony jest na poznanie możliwości jakie niesie za sobą język JavaScript w aplikacji internetowej. 

Moduł 10:Biblioteki JavaScript
Kontynuując naukę JavaScript poznasz najpopularniejsze biblioteki używane w projektach informatycznych. Dowiesz się w jaki sposób znaleźć odpowiednią bibliotekę i czy warto zawsze stosować gotowe rozwiązania.  

Moduł 11: Zorientowany obiektowo JavaScript
Moduł jest wprowadzeniem do paradygmatów programowania, poznania zasad pisania czystego kodu oraz dowiesz się czym są klasy i obiekty. W dalszej części wykonasz szereg zadań i ćwiczeń pozwalających zrozumieć i opanować programowanie obiektowe w języku JavaScript. 

Moduł 12: Praktyka - JavaScript
W module dwunastym usystematyzujesz swoją wiedzę zdobytą w poprzednich lekcjach poprzez wykonanie specjalnych zadań. Nauczysz się jak stosować najpopularniejsze praktyki programowania stosowane w zawodzie programisty. Od teraz jesteś w stanie stworzyć zaawansowaną stronę internetową.  

Moduł 13: Architektura aplikacji webowej
Moduł trzynasty jest wprowadzeniem do tworzenia zaawansowanych aplikacji internetowych. Dowiesz się w nim czym jest architektura aplikacji webowej oraz jak ważny jest wybór odpowiedniej z nich, aby zapewnić dalszy rozwój i utrzymanie swojego programu.  

Moduł 14: Webpack i ES6
Webpack to jedno z najważniejszych narzędzi, które ułatwia tworzenie i zarządzanie współczesnymi aplikacjami. Podczas lekcji dowiesz się jak działa to narzędzie, jak należy je skonfigurować i z łatwością pracować wykorzstując specyfikacje ECMAScript6. 

Moduł 15: NodeJs - Express JS cz 1.
W tym module dowiesz się jak stosować JavaScript po stronie serwera, wykorzystując środowisko NodeJs oraz framework Express.js. W praktyce poznasz różnice pomiędzy pracą programisty Front-end i programisty Back-end.  

Moduł 16: NodeJs - Express JS cz 2.
Kontynuując naukę w module szesnastym dowiesz się jak przesyłać i odbierać dane z formularzy oraz w jaki sposób przetrzymywać informację w bazie danych. Celem modułu jest opanowanie w pełni działania aplikacji webowej zarówno po stronie klienta jak i serwera.  

Moduł 17: SPA i API
Kiedy już poznasz różnice pomiędzy warstwami aplikacji, nauczysz się tworzyć aplikację wykorzystując podejście Single-Page-Application. Poznasz wady i zalety takiego podejścia oraz dowiesz się jak tworzyć dynamiczny interfejs i komunikować się za pomocą API. 

Moduł 18: Wprowadzenie do React
React to jedna z najpopularniejszych biblioteka JS, która znacznie ułatwia tworzenie interaktywnych interfejsów. W tym module dowiesz się jak skonfigurować środowisko aplikacji wykorzystującej React, czym jest JSX oraz stan i cykl życia aplikacji. 

Moduł 19: Redux
Moduł poświęcony jest bibliotece Redux i wykorzystywaniu jej w połączeniu z React. W trakcie lekcji dowiesz się jak obsługiwać stan aplikacji za pomocą Redux,    

Moduł 20: Praktyka - React cz. 1
Kontynuując naukę React zapoznasz się z najważniejszymi i najpopularniejszymi zastosowaniami biblioteki. Dowiesz się między innymi jak obsługiwać zdarzenia, tworzyć formularze czy dziedziczące komponenty. 

[*Moduł 21: Praktyka - React cz. 2 *]
W module dwudziestym dowiesz czym jest React Router i jak za pomocą niego stworzyć aplikację, która pozwala nawigować między komponentami bez przeładowywania całej aplikacji.  

Moduł 22: Praktyka - React cz. 3
Ostatni moduł kursu poświęcony jest podsumowaniu zdobytej wiedzy poprzez stworzenie krok po kroku rozbudowanej aplikacji w React. Stworzona aplikacja, będzie pierwszym projektem do Twojego portfolio. 

Świat stoi przed Tobą otworem! Gratulacje ukończenia kursu!

Czas na rozpoczęcie prac nad własnym portfolio. Po ukończeniu kursu i strony głównej swojego portfolio będziesz miał za zadanie wykonać kilka projektów, które będą Twoją wizytówką jako programista i odzwierciedleniem wiedzy. Liczba projektów oraz ich zaawansowanie zależy od studenta. Projekty nadzorowane są przez mentora prowadzącego kurs.   

Po ukończeniu projektów Poszukiwanie pracy
Z zdobytą wiedzą w trakcie kursu, gotowym portfolio, wypełnionym projektami czas rozpocząć poszukiwanie pracy. Pomożemy Ci stworzyć CV, uzupełnić profil na Linkedin a następnie przygotować do rozmowy o pracę.  

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:59
Wtorek07:00 - 23:59
Środa07:00 - 23:59
Czwartek07:00 - 23:59
Piątek07:00 - 23:59
Sobota07:00 - 23:59
Niedziela07:00 - 23:59

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2018
Politechnika Łódzka
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.