Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Krystian

O mnie

Jestem absolwentem II LO, im. Adama Mickiewicza w Gdyni, klasy humanistycznej. Aktualnie studiuję na Rosjoznawstwie na UG. Ze względu na to, że nie mam problemów z przyswajaniem materiału, mogę udzielać korepetycji zarówno z przedmiotów ścisłych jak i humanistycznych. Jestem otwarty na ludzi, szybko nawiązuję kontakt. Dodatkowym atutem jest fakt, że znam kryteria, wymagania szkolne, dzięki czemu wiem, na co należy zwrócić nacisk.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Pan Krystian dysponuje ogromną wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Każde zagadnienie nawet najtrudniejsze po zajęciach stawało się jasne. Osobiście korepetycje bardzo mi pomogły. Uzupełniły i usystematyzowały wiedzę wyniesioną ze szkoły dzięki czemu czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury i uzyskałem satysfakcjonujący mnie wynik egzaminu. Polecam Pana Krystiana każdemu, a zwłaszcza osobom przygotowującym się do matury :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Szczerze polecam! :) Pan Krystian bardzo dobrze
tłumaczy, jest wyrozumiały i widać, że faktycznie
podchodzi do tego z pasją :) Matematyka może być
trudna, ale nie z Panem Krystianem. ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.