Krystian Rydel

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Wrocław

Krystian Rydel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Krystian Rydel

O mnie

Moja historia z językiem migowym zaczęła się około 4 lat temu. Dziś jestem już nauczycielem/wykładowcą języka migowego w jednej z Wrocławskich szkół policealnych. Wykładam na kierunkach medycznych. Posiadam certyfikaty uprawniające do wykonywania tego zawodu. Zgodnie z Ustawą o Języku Migowym jest ogromne zapotrzebowanie na tłumaczy i przewodników. Staram się rozwijać znajomość tego języka. Stacjonarnie prowadzę osobiste korepetycje we Wrocławiu. Zapraszam chętne osoby do nauki tego języka bez względu na powody dla których się Państwo chcą nauczyć ! :)

Ps. W okresie letnim oferuję również tłumaczenia/przewodnictwo wycieczek na terenie całej Polski. Więcej informacji udzielę mailowo bądź telefonicznie. Zapraszam !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2017
Certyfikat Potwierdzający Nabycie umiejętności na poziomie A1/A2
12.2017
Certyfikat Potwierdzający Nabycie umiejętności na poziomie A2/B1
Doświadczenie
08.2015 - 02.2018
Charytatywna praca z osobami głuchymi
Pomoc w życiu codziennym 3 osobowej grupie osób głuchych, w pracy, sklepie
11.2018 - aktualnie
Szkoła Policealna - Wrocław
Wykładowca Języka Migowego w szkole policealnej na kierunkach medycznych, przygotowywanie i opracowywanie zajęć lekcyjnych, sprawdzianów, prezentacji, egzaminów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Polecam w stu procentach . Pełen profesjonalizm i super podejście do ucznia. Elastyczny jeśli chodzi o grafik. Polecam bardzo ;)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Pełen profesjonalizm . Polecam Pana Krystiana z czystym sumieniem.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 listopada 2017

Nie jestem w stanie udzielić opinii o lekcjach ponieważ Pan Krystian zwyczajnie zbywa zainteresowanych. Na pytania odpisuje co 4 dni. Umawia się na lekcję po czym nie ma z nim ŻADNEGO kontaktu a po 3 dniach pisze, że był akurat zajęty. Wszystkim odradzam, nie radze marnować swojego czasu. Zerowy profesjonalizm.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.